Mediatel - firemný online marketing

Pogumované kolieska vám vydržia slúžiť omnoho dlhšie

- 6. novembra 2022
ilustrácia - web

Pogumovanie sa postará o dlhšiu životnosť a uchovanie akostných vlastností súčiastok či predmetov. To platí ja pre pogumované kolieska. Vďaka naneseniu vonkajšej vrstvy gumy sú kolieska omnoho odolnejšie a chránené pred rýchlym poškodením. Odolnejšie sú voči korózii, erózii, vplyvu chemických látok aj pred rýchlym mechanickým poškodením.

Aké výhody prinášajú pogumované kolieska?

Pogumované kolieska nachádzajú svoje využitie v rôznych oblastiach priemyslu. Kolieska sú súčiastkou, bez ktorej by nebolo možné zabezpečiť funkčnosť či pohyblivosť rôznych strojov a zariadení. Kolieska, kolesá či valce sú ako súčiastky omnoho odolnejšie vďaka kvalitnému pogumovaniu. Pogumované kolieska získavajú celkom iné, omnoho lepšie, vlastnosti po pogumovaní.

Hlavným dôvodom, prečo pogumovať kolieska je zvýšenie odolnosti voči korózii, erózii či voči vplyvu chemických látok alebo pred mechanickým opotrebením. Pri pogumovaní koliesok sú využívané špeciálne materiály v rôznych kombináciách prírodného a syntetického kaučuku. Podľa vašich požiadaviek dokážeme pogumovanie prispôsobiť vašim požiadavkám, a to napríklad v oblasti tvrdosti, teploty či odolnosti.

pogumované kolieska

Kde všade je vhodné použitie pogumovaných koliesok?

Pogumované kolieska sú využívané najmä v oblasti priemyslu. Ide najmä o strojárstvo, oceliarstvo, papiernictvo, textilnú výrobu, baníctvo, sklárstvo či potravinárstvo, ale aj chemický priemysel, stavebníctvo alebo potravinárstvo a mnohé ďalšie odvetvia výroby. Už štandardne sú pogumované kolieska súčasťou rôznych strojov a liniek, dopravníkov či aplikátorov.

U nás v Lusik TRADE sa postaráme o vysokokvalitné a spoľahlivé pogumovanie koliesok, valcov či iných predmetov. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o rozličné výrobky z gumy alebo o dopravníkové valce. Odvetvím našej činnosti je aj profesionálna vulkanizácia gumy. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Radi odpovieme na vaše otázky a dotazy.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať