Mediatel - firemný online marketing

Pneumatiky pre bezpečnosť a komfortné vedenie vozidla

- 1. novembra 2022
ilustrácia - web

Každý zodpovedný šofér dbá na to, aby jeho auto malo správne pneumatiky. Vyberajú sa najmä podľa druhu vozidla, aktuálneho ročného obdobia a v neposlednom rade aj v závislosti od stavu vozovky. Ak hľadáte výhodný predaj a odborný servis pneumatík, v PNEUPOTREBÁCH ste na správnej adrese.

Odborná pomoc pri výbere pneumatík

Naše pneumatiky pochádzajú od overených výrobcov. Na kvalite totiž záleží. Veď sú to práve pneumatiky, ktoré sú v kontakte s vozovkou a vo výraznej miere ovplyvňujú bezpečnosť a komfort počas jazdy. Pneumatiky prispievajú k správnym pohybovým vlastnostiam auta – udržanie smeru jazdy, brzdenie a pod. Ich dobrá kvalita a prevedenie sú nevyhnutnosťou. Zaiste uznáte, že s poškodenými pneumatikami ďaleko nezájdete. Ak váhate, aké pneumatiky si zaobstarať, ochotne vám pomôžeme pri výbere. Nezabúdajte, rozhodujúcim parametrom je rozmer pneumatík, ktorý musí zodpovedať údajom uvedeným v technickom preukaze vášho auta.

pneumatiky

V garáži musí byť miesto na letné aj zimné pneumatiky

V lete letné pneumatiky, v zime zimné pneumatiky – takto znie základné pravidlo, ktorého by sa mal pridŕžať každý šofér. Pretože zbytočne hazardujete, ak pravidelne neprezúvate kolesá. Riskujete nielen pokutu, ale ohrozujete aj bezpečnosť na cestách. Nie nadarmo majú letné pneumatiky hladší povrch a zimné pneumatiky zase členitejší povrch s väčšou hĺbkou dezénu. Každopádne, pre niektoré druhy vozidiel sú dostupné tzv. celoročné pneumatiky. Naša ponuka zahŕňa pneumatiky v rozličných modelových prevedeniach a cenových reláciách, a to vrátane repasovaných pneumatík (protektory). Sú vyrobené z už použitých pneumatík. Sortiment dopĺňajú disky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Nakupovať môžete online na pneupotreby.sk alebo osobne v našej prevádzke v Žiari nad Hronom.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať