Mediatel - firemný online marketing

Pneumatické náradie a problematika stlačeného vzduchu je našou doménou

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Pneumatické náradie vám zabezpečíme už dnes v našej spoločnosti RokonTech, s. r. o., ktorá vám ponúka kompletné riešenia kompresorov. Venujeme sa problematike takzvaného stlačeného vzduchu. V našom portfóliu služieb nájdete aj úpravu rozvodov. Všetko samozrejme prispôsobíme vašim požiadavkám.

Pneumatické náradie a kompresory najlepšej kvality iba u nás

Venujeme sa maloobchodnému a tiež veľkoobchodnému predaju pneumatického náradia. Na všetky naše produkty vám zabezpečíme aj záručný a tiež pozáručný servis. Ponúkame vám aj riešenie ohľadne problematiky stlačeného vzduchu. Venujeme sa tým najmenším kompresorom až cez stacionárny či skrutkový kompresor. Dokonca sa venujeme aj kompresorom, ktoré sú určené na náročné priemyselné využitie. Rozvody stlačeného vzduchu radi a rýchlo upravíme. Snažíme sa za každým o vašu spokojnosť s našimi službami, a práve preto u nás všetko prebieha výhradne na profesionálnej úrovni. Náš tovar si je možné zakúpiť priamo v našej predajni, ktorá sa nachádza na ulici Jesenná 1 v Prešove. Taktiež si náš tovar a pneumatické náradie viete objednať online a my vám vašu objednávku radi doručíme prepravnou spoločnosťou.

pneumatické náradie

Naše pneumatické náradie vám doručíme takmer ihneď

V prípade, ak potrebujete vybrať kompresor, sme k dispozícií. Radi vám poradíme s výberom. Samozrejme sa na nás obráťte, aj keď sa jedná o pneumatické náradie, taktiež s vami radi prediskutujeme, čo potrebujete. Náš obchodný zástupca je odborník, ktorý vám rád poradí a usmerní vás. Stačí sa len s nami spojiť a my vám už ukážeme, na čom v danej problematike záleží. Vybrané pneumatické náradie bude priamo k vám doručené a pokiaľ si vyberiete u nás špeciálne zariadenia, tak vám ich samozrejme aj namontujeme a uvedieme do prevádzky len kvalifikovaným personálom. Neváhajte a ešte dnes sa obráťte na našu spoločnosť RokonTech, s. r. o.,, vieme presne na čom v tomto odbore záleží. Máme skúsenosti ohľadne návrhu, predaja, montáže a servisu rozvodov a kompresorových staníc či iného príslušenstva.

Mohlo by vás zaujímať