Mediatel - firemný online marketing

Pletivo ako funkčný a dizajnový prvok

- 10. novembra 2022
ilustrácia - web

Moderné pletivo od FIOSS sa hodí k domom, firmám, záhradám či iným objektom. Predstavuje praktické a estetické riešenie otázky oplotenia vašej nehnuteľnosti. Zaiste oceníte jeho flexibilitu, variabilnosť a vynikajúcu cenu. Zabezpečíme rýchlu montáž.

Návrh a montáž pletiva

Naše pletivo vyniká kvalitným prevedením, stabilitou, bezpečnosťou, odolnosťou a pevnosťou. Poradí si s horúcimi slnečnými lúčmi, dažďom, snehom i mrazom, a to bez znehodnotenia jeho úžitkových vlastností. Naše pletivo odoláva aj korózii. Zastrešíme celý proces spolupráce, t. j. od návrhu až po montáž a finálnu realizáciu. Pracujeme rýchlo, dôsledne a zodpovedne. Zakladáme si na korektnej a férovej spolupráci. Naši zákazníci oceňujú, že pletivo od FIOSS vydrží niekoľko rokov a zároveň plní funkciou štýlového a praktického oplotenia nehnuteľnosti.

pletivo

Pletivo ako obľúbené riešenie

Prečo je pletivo čoraz viac preferovanejším riešením? Má príjemný estetický vzhľad, je mimoriadne pevné aj odolné a nemožno zabúdať na jeho bezúdržbovosť. Pletivo si nežiada lakovanie, umývanie, maľovanie či iný spôsob čistenia a starostlivosti. Pletivo je vhodné pre každý terén. Namontujeme ho na rovný aj mierne šikmý pozemok. Pletivo vám vyrobíme na mieru, v závislosti od požadovaného prevedenia a rozmerov. Naša ponuka je mimoriadne rozsiahla a zahŕňa pletivo v niekoľkých prevedeniach – klasické splietané štvorhranné pletivo s veľkosťou oka 50×50 mm alebo 60×60 mm a vo výške 1 m, 1,25 m, 1,5 m, 1,8 m alebo 2 m. Do pozornosti dávame aj zvárané pletivo v rolke, uzlové pletivo (ideálne na oplotenie polí) či oborové pletivo. Súčasťou nášho portfólia sú doplnky pre ploty, ako napríklad pletivové brány, stĺpy, vzpery, podhrabové dosky a pod. Pri výbere oplotenia vám pomôžeme. Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať