Mediatel - firemný online marketing

Plastové žumpy na odpadovú vodu

- 11. novembra 2022
ilustrácia - web

Kvalitné plastové žumpy so 100% vodotesnosťou od slovenského výrobcu. Domáca kvalita špičkových nádrží, šácht aj žúmp s rôznorodým využitím. Spoznajte ponuku od spoločnosti Žumpy Šachty Nádrže | ZSN s.r.o., ktorá vás ohúri vysokou kvalitou a prijateľnými cenami.

100% vodotesnosť plastových žúmp

Kvalitné plastové žumpy zo 100% vodotesnosťou. Overená kvalita, ktorú oceníte aj v ťažko dostupných terénoch. Plastová nádrž má rôznorodé využitie. Je vhodná aj, ako žumpa pre trvalo obývanú chatu či rodinný dom. Najčastejšie sa plastové nádrže využívajú ako nádrže na zachytávanie dažďovej vody. Spoločnosť ZSN s.r.o. má vo svojej ponuke kvalitné plastové nádrže a plastové žumpy v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Je možné si zvoliť farbu ako aj materiál samotnej nádrže. Tím pracovníkov zo spoločnosti ZSN s.r.o. vám ochotne vysvetlí všetky pozitíva plastových žúmp, ako aj odporučí konkrétnu nádrž podľa účelu využitia. Veľkou výhodou je, že pri osadení plastových žúmp nie je nutné vystuženie ani obetónovanie.

plastové žumpy

Kvalitné plastové žumpy, ktoré vydržia

Žumpy, šachty a nádrže z vysoko kvalitného plastu pre každého, kto potrebuje zadržiavať odpadovú vodu. Plastové nádrže sú vyrábané tak, aby zniesli skutočne vysokú záťaž. Nielen plastové žumpy, ale aj vodomerná šachta sa vyznačuje úplnou vodotesnosťou. Samozrejmosťou sú vodotesné prechody pre kanalizačné rúry alebo vodotesné hadicové prechody rôznych priemerov na vami zvolenú pozíciu a výšku. Nádrže sú zvárané z prvotriedneho plastu od slovenského výrobcu. Plastové portfólio produktov sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a jednoduchou manipuláciou. Plastové žumpy, šachty či nádrže sú ľahko premiestniteľné bežnými vozidlami. Výberom akéhokoľvek produktu podporujete slovenský výrobok, ktorá spĺňa potrebnú certifikáciu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať