Mediatel - firemný online marketing

Plastové okná spájajúce bezpečnosť, dizajn a inovácie

- 1. marca 2022
ilustrácia - web

Ak okná, tak plastové okná SCHÜCO od Alplast v Nitre. Vyznačujú sa vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, dlhou životnosťou, bezpečnosťou a prívetivým dizajnom. Vďaka svojim jedinečným charakteristikám sú označované aj ako plastové okná budúcnosti, príp. plastové okná novej generácie.

Ušetrite na energiách vďaka plastovým oknám

Plastové okná SCHÜCO sú aktuálnym hitom a čoraz častejšie ich vídavať nielen na rodinných domoch, ale aj na komerčných objektoch. Po celom obvode majú špičkové systémové kovanie a integrované vysokokvalitné tesnenie (kritické rohové časti nevynímajúc), ktoré eliminujú zbytočné tepelné úniky. To sa želateľným spôsobom odrazí na úspore energií. Plastové okná SCHÜCO disponujú moderným uzatváracím systémom a poskytnú nadštandardnú ochranu pred hlukom. Zároveň sú vynikajúcou ochrannou bariérou pred vlhkosťou, chladom aj prievanom. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko farebných a typových povrchov, ako aj štýlových prvkov (zasklievacie lišty, deliace priečky a i.). Tak budú vaše plastové okná jedinečné a šité na mieru presne podľa vašich predstáv.

plastové okná

Plastové okná na mieru

Plastové okná SCHÜCO máme vo viacerých prevedeniach. Možno spomenúť model Alu Inside či Living 82 MD vyznačujúci sa energetickou úspornosťou a prvotriednymi bezpečnostnými parametrami. Aj preto sú považované za okná budúcnosti. Plastové okná SCHÜCO Corona tvorí päťkomorový profilový systém, ktorý je vystužený protikorózne upravenými oceľovými výstužami. Úžasnou správou je, že všetky plastové systémy SCHÜCO sú plne recyklovateľné. Ak chcete plastové okná na mieru, ktoré sa stanú praktickým a dizajnovým prvkom vašej nehnuteľnosti, určite sa zastavte na našej predajni v Nitre. Do pozornosti dávame aj naše hliníkové dvere (vchodové, sklopno-posuvné alebo zdvižno-posuvné) a hliníkové okná, ktoré sú žiadané obzvlášť pre svoju stabilitu, tepelno-izolačné vlastnosti a odolnosť voči korózii aj vlámaniu až do triedy 3 (WK3).

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať