Mediatel - firemný online marketing

Pekná manikúra na mieru vášho vkusu

- 9. júla 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Pekné a upravené nechty bez každodenných starostí? To je kvalitne prevedená manikúra pod dohľadom profesionálov. U nás v štúdiu Estém v Prešove vám ponúkame manikúru na mieru vášho vkusu. Rozhodnúť sa môžete pre čisto prírodnú manikúru či manikúru s posilňujúcou vrstvou Shellac™. Radi vyhovieme vašim požiadavkám a manikúru prispôsobíme vašim farebným aj tvarovým predstavám.

Viete aké výhody má japonská manikúra?

Práve Japonská manikúra je čoraz populárnejšia. Ide o čisto prírodnú techniku úpravy nechtov, pri ktorej sú nechty ošetrované špeciálnou pastou. Táto špeciálna pasta na prírodnej báze nechty súčasne čistí, leští a vyživuje. Následne pri jemnom brúsení sú zahladené nerovnosti nechtov a nechty sú tak chránené voči rôznym vonkajším vplyvom, ako napríklad preniknutiu saponátu či vody do štruktúry nechtu. Rovnako sú nechty vďaka Japonskej manikúre chránené aj voči rýchlemu poškodeniu.

Tajomstvom je zloženie pasty používanej pri Japonskej manikúre. Tá obsahuje včelí vosk, materskú kašičku a kremičitú hlinku, ktorá pochádza z Japonského mora. Jej dôležitými zložkami sú aj bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H či provitamín B5.

manikúra

Rozhodnúť sa pre klasickú alebo pre Japonskú manikúru?

U nás v štúdiu Estém v Prešove realizujeme obe. Rozhodnúť sa môžete pre klasickú manikúru alebo pre Japonskú manikúru. Pri Japonskej manikúre máte istotu, že vaše nechty ostanú krásne posilnené a obohatené dôležitými vitamínmi. Vhodná je aj pre štiepavé či lámavé nechty.

Pri klasickej manikúre zas máte možnosť nanášania gélu priamo na nechty – po dôkladnom vyčistení alebo sa môžete rozhodnúť pre ich spevnenie posilňujúcou vrstvou Shellac™. Zároveň Shellac™ je vhodná aj pre klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií. Či už máte záujem o manikúru, laserovú epiláciu, ošetrenie pomocou botoxu a kyseliny hylaurónovej alebo by ste radi absolvovali mezoterapiu – na nás sa môžete zakaždým obrátiť. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať