Mediatel - firemný online marketing

Paullartt – profesionálna výroba reklamy

- 9. júla 2020
ilustrácia - web

Kvalita a rýchlosť sú v Paullartt samozrejmosťou. Poskytujeme profesionálnu veľkoplošnú reklamnú tlač za atraktívne ceny. Používame najmodernejšie prostriedky a produkty na výrobu bannerov a roll-upov, ale aj moderné UV odolné farby. Výroba reklamy je vďaka tomu rýchla a vysoko kvalitná.

Výroba bannerov a roll-upov

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli s našimi službami spokojní a aby nami vyrobené produkty boli trvácne a použiteľné nie len v interiéri, ale aj v exteriéri. Pri výrobe veľkoplošnej tlače sa zameriavame hlavne na výrobu bannerov, billboardov, roll-upov, ale aj reklamných tabúľ, fototapiet, či citylightov. V rámci výroby reklamy dokážeme vyhovieť každej požiadavke zákazníka. Naši zákazníci si môžu vybrať výrobu reklamy z najčastejšie používaných materiálov ako sú monomerická samolepka, polymerická samolepka, či monomerická fólia. Veľmi obľúbeným materiálom sú aj tkaniny, papier, či vyššie spomínanané bannery a roll-upy.

Polygrafické služby aj polepy na auto

Pri polygrafických službách máme široké portfólio produktov. Medzi najobľúbenejšie patrí tlač fotoobrazov z Vašich fotografií. Vybrať si môžete foto na plátno z našich štandardných rozmerov, alebo vám vyrobíme fotoobraz presne na mieru, akú budete požadovať. Každý fotoobraz, ktorý pre vás vyrobíme je chránený proti vyblednutiu lamináciou a ručne šponovaný na drevenom ráme. Finálny fotoobraz je tak okamžite použiteľný na zavesenie. Naše služby sú určené aj pre podnikateľov, ktorí sa potrebujú čo najlepšie zviditeľniť. Ponúkame vám efektívne a lacné riešenie na propagáciu vášho podnikania. Polepy na auto sú efektívnym vyjadrením vašej značky. Budete viditeľný všade kam sa pohnete. Formou polepou vám vieme zmeniť aj celú farbu vozidla. Používame kvalitné fólie, celopolep aj rezanú reklamu.

Mohlo by vás zaujímať