Mediatel - firemný online marketing

Papierové utierky pre domácnosti aj verejné priestory

- 10. júla 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Papierové utierky vám pomôžu s udržaním hygienicky čistých priestorov.

Sú použiteľné na utieranie, čistenie aj dezinfikovanie.

Použiť ich môžete v domácnostiach aj vo firemných a verejných priestoroch.

papierové utierky

V našej ponuke nájdete kvalitné papierové utierky, ktoré sú využiteľné v domácnostiach aj v rôznych verejných priestoroch, ubytovacích zariadeniach, reštauráciách či iných priestoroch, ktoré si vyžadujú udržanie zvýšenej hygieny. Papierové utierky vám pomôžu udržať priestory hygienicky čisté a suché.

Papierové utierky – kde všade ich môžete využiť

Papierové utierky sú jedným zo základných produktov v kategórii papierový program, ktorý zabezpečujeme pre domácnosti aj rôzne firemné, ubytovacie či verejné priestory. Nami ponúkané papierové utierky sú vyrábané z kvalitnej celulózy. Vyznačujú sa vysokou nasiakavosťou.

Vybrané papierové utierky z našej ponuky sa zaraďujú do kategórie ECOLAB, ktorá označuje ekologické a recyklovateľné výrobky. Papierové utierky vám dodáme v praktických baleniach. Doručujeme menšie aj väčšie dodávky papierových utierok. Objednať si ich môžete súčasne aj s ďalšími produktami z našej ponuky. Ponúkame tiež možnosť pravidelného doručovania papierového programu priamo na vašu adresu.

Hygiena a čistota na prvom mieste

Udržanie hygienicky čistých priestorov je s našim papierovým programom omnoho jednoduchšie. Papierové utierky z našej ponuky sú využiteľné na utieranie rúk na toaletách, ale aj na utieranie rôznych povrchov od vody či pri poliatí rôznymi tekutinami. Mnohí ich využívajú aj na utieranie prachu či utieranie okien.

Papierové utierky sú neodmysliteľnou súčasťou v domácnostiach, ale aj v gastre, zdravotných zariadeniach, laboratóriách, lekárskych ambulanciách, nákupných centrách či pracovných prevádzkach a firemných priestoroch. Pre udržanie hygienicky čistých priestorov vám ponúkame aj sortiment kvalitných hygienických prostriedkov a bezpečnostných produktov ako napríklad rúško, respirátor či ochranný štít. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Rúško – všetko, čo potrebujete o ňom vedieť!

Respirátor – ako ochrániť seba a svoje okolie?

Papierový program za tie najvýhodnejšie ceny

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať