Mediatel - firemný online marketing

Papierové utierky pre čisté ruky aj domácnosť

- 9. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Pre dom i do firmy – papierové utierkydeluxelife.sk si svojou praktickosťou, jemnosťou a vysokou absorpciou získavajú mnohých priaznivcov. Využitie nachádzajú v gastronomických zariadeniach, na toaletách alebo rôznych festivaloch, koncertoch, oslavách či pri rozmanitých aktivitách v domácnosti.

Papierové utierky, ktoré sú príjemné na dotyk

Naše papierové utierky využijete všade tam, kde je potrebné niečo rýchlo a jednoducho utrieť. Stačí rozvinúť rolku a odtrhnúť si požadovaný počet útržkov. Papierové utierky sú vhodne nielen na utretie rúk, ale aj na zabalenie jedla. Poslúžia aj ako pomôcka na upratovanie. Naše papierové utierky sa vyznačujú pevnosťou, stabilitou a výbornou savosťou. Sú dvojvrstvové, vyrobené z celulózy, príjemné na dotyk a šetrné k pokožke aj k povrchu rôznych plôch. Majú bielu farbu. Niektoré naše papierové utierky spadajú do kategórie ekologických výrobkov s označením ECOLAB (napríklad papierové ručníky Coprewell) a sú recyklovateľné.

papierové utierky

Zjednodušte si upratovanie vďaka papierovým utierkam

Sušiče rúk či papierové utierky? Viaceré prieskumy ukázali, že papierové utierky sú hygienickejšie. Navyše, silný tlak vzduchu nepôsobí priaznivo na citlivú pokožku. V našej ponuke nájdete papierové utierky v praktických baleniach. Sú typické skvelou absorpciou vlhkosti, čiže ich využijete nielen pri varení či umývaní rúk, ale aj v garáži, dielni alebo grilovačke. Papierové utierky sú skvelým pomocníkom, ktorý zjednoduší upratovanie a prispeje k čistejšej domácnosti aj čistejším rukám. Do pozornosti dávame náš papierový program, ktorý tvoria papierové utierky vo viacerých prevedeniach, ako aj praktické stojace držiaky. Pred vírusmi či baktériami vás neochráni len pravidelné umývanie rúk a ich usušenie, ale aj dezinfekcia, respirátor a rúško či ostatné ochranné pomôcky, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať