Mediatel - firemný online marketing

Oprava chladničiek – vyčarujte si späť úsmev na perách

- 27. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Naša oprava chladničiek je profesionálna a aj vykonávaná za veľmi výhodnú cenu. Kvapká z vašej chladničky? Nepriliehajú vám dvierka? Počujete divné zvuky? To všetko vyriešime rýchlo a jednoducho. S nami vám jedlo vo vašej chladničke zamrzne a rozhodne vám nezamrzne úsmev, ten vám radšej vyčarujeme.

Oprava chladničiek môže byť často jednoducho záležitosťou

Je už priam bežné, že chladnička zvykne každú rodinu občas potrápiť. Práve, preto sa neobávajte osloviť profesionálnych odborníkov a neutekajte na vlastnú päsť do obchodu. Oprava chladničiek je síce niekedy ľahkou záležitosťou, ale my presne vieme, ako na to, a čo máme robiť. Samozrejme nekupujte hneď novú, keď tá vaša môže byť stále plne funkčná. Stačí si zavolať náš tím a my vám s radosťou vykonáme vašu opravu chladničky a samozrejme týmto spôsobom s nami aj ušetríte. Takisto je až priam nutné, aby ste nevyhadzovali nefunkčné chladničky a mrazničky do kontajnerov vedľa vášho domu. V týchto prípadoch sa môžete takisto na nás obrátiť a my túto službu vykonáme za vás. Je dôležité, aby sa takéto produkty vyhadzovali tam, kam patria a tým pádom sa šetrilo aj životné prostredie.

oprava chladničiek

S opravou chladničky si nelámte sami hlavu – zavolajte si na to priamo nás

Máme pre vás otvorené dve prevádzky. Jednu sme otvorili priamo v Bratislave na Wolkerovej ulici a druhú taktiež v Bratislave na ulici Púpalova. Sme neustále pre vás k dispozícií na telefónnom čísle a vieme promptne riešiť váš problém. Po našich dlhoročných skúsenostiach vám vykonáme spoľahlivú opravu chladničiek, o čom značia aj naši spokojní zákazníci. Naši spoľahliví pracovníci a opravári sa dokážu s vami dohodnúť, na čo najskoršom termíne, ktorý bude možný. Chápeme totiž, že chladnička je veľmi nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti a potrebujete ju mať plne funkčnú. Zastavíme sa priamo u vás a vdýchneme nový život vašej pokazenej chladničke a mrazničke už za pár minút. Ušetrite spolu s nami váš rodinný rozpočet takouto opravou chladničiek ešte dnes. Vykonávame aj servisné prehliadky.

Mohlo by vás zaujímať