Mediatel - firemný online marketing

Odborný znalec so skúsenosťami

- 12. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Sme pripravení realizovať vaše stavebné projekty. Náš odborný znalec Ing, Jozef Prekop z Trenčína má za sebou stovky projektov s rôznorodými činnosťami, ktoré dokáže plnohodnotne aplikovať v praxi. Od odhadu nehnuteľnosti až po stavebný dozor či stavebný posudok, kvalita je vždy zaručená.

Hľadáte odborného znalca?

Akékoľvek stavebné projekty v Trenčíne a okolí sa nezaobídu bez odborného znalca, ktorý svojimi vedomosťami a zručnosťami rozhoduje o mnohých veciach na stavbe. Veď posúďte sami, podľa množstva referencií, ktorými sa odborný znalec z Trenčína môže pýšiť. Ing. Jozef Prekop je skúsený odborník s dlhoročnými skúsenosťami. Pôsobil na mnohých stavbách nielen v Trenčíne a okolí, ale aj v Nemšovej, v Modre, v Beluši či v Trenčianskych Tepliciach. Okrem odborných znalostí a skúseností vám znalec Prekop dokáže zabezpečiť zateplenie domov na základe získaného certifikátu na zatepľovací systém. Jeho špecializáciou je okrem iného aj rozpočtovanie stavebných prác a posudzovanie nekvality stavebných prác.

znalec

Skúsený znalec pre každý projekt

Či sa jedná o malý súkromný stavebný projekt alebo veľkú investíciu na výstavbu nemocnice vždy je potrebný dohľad skúseného znalca. Ing. Jozef Prekop, ako skúsený znalec z Trenčína vám zabezpečí činnosti ako odhad hodnoty nehnuteľnosti či odhad stavebných prác. Pre pripravované investičné akcie zabezpečí potrebnú dokumentáciu, ako je vypracovanie výkazov či výmer s ocenením. Ak plánujete vypísať verejné obstarávanie nechajte si skontrolovať všetky potrebné dokumenty, ktoré vám znalec skontroluje v súlade so zákonom. Znalecký posudok či znalecký dozor môžete mať za výhodnú cenu. Cena sa vypočítava od viacerých faktorov a je stanovovaná na mieru každému zákazníkovi. Stavebný znalec z Trenčína je pripravený zabezpečiť požadovanú kvalitu aj pre váš projekt.

Mohlo by vás zaujímať