Mediatel - firemný online marketing

Odborné preklady v rukách profesionálov

- 9. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Môžete sa spoľahnúť, že odborné preklady či preklady úradných dokumentov v rukách profesionálov vás nezahanbia v profesionálnej ani súkromnej oblasti. Stačí, ak viete, že Lingua Club poskytuje profesionálne prekladateľské a tlmočnícke služby od roku 1992 z a do viac ako 40 jazykov.

S odbornými prekladmi od Lingua Club si hanbu neurobíte

Spoločnosť Lingua Club, prináša služby vhodné pre firmy aj fyzické osoby. Základnou službou je prekladateľstvo na najvyššej úrovni. Dlhodobé skúsenosti jednotlivých prekladateľov zabezpečia odborné preklady na profesionálnej úrovni. Stačí si vybrať jazyk a dodať materiály na preklad. Skúsení prekladatelia zabezpečia, aby nielen odborné preklady, ale aj akékoľvek iné typy dokumentov spĺňali maximálnu kvalitu prekladaného textu. Najviac využívaným prekladom je práve anglický preklad, avšak profesionáli z Lingua Club si hravo poradia aj s prekladmi z a do iných jazykov. Aktuálne je možné zabezpečiť preklad do viac ako 40 jazykov. Vysoká odbornosť, presnosť a profesionalita je zaručená.

odborné preklady

Lingua Club váš partner na odborné preklady

Od bežných textov úradných dokumentov až po odborné preklady či technické texty. Akýkoľvek text preložený podľa platných pravidiel konkrétneho jazyka dostanete vždy v dohodnutom termíne. Samozrejmosťou je špeciálne viazanie dokumentov podľa typu využitia. Pri úradných dokumentoch nechýba ani prekladateľská doložka, ktorá potvrdzuje doslovnú zhodu prekladu s pôvodným textom. Vieme, že úradný preklad musí spĺňať mnohé náležitosti akou je napríklad bezchybovosť. Ak pracujete vo sfére, kde je potrebné zabezpečovať množstvo prekladov vyberte si partnera so skúsenosťami, pre ktorého sú preklady z a do mnohých jazykov denno-dennou súčasťou. Vyberte si odborníkov na prekladateľské a tlmočnícke služby od roku 1992.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať