Mediatel - firemný online marketing

Očná ambulancia s nadštandardným prístupom k pacientom

- 2. novembra 2022
ilustrácia - web

O oči sa treba starať a chrániť ich. Preto sa naša očná ambulancia Wessely Medical Optic s. r. o. Sústredí na poskytovanie vysokokvalitnej a precíznej starostlivosti o zrak a oči. Vykonávame všetky zdravotné úkony, ktoré spadajú pod očné lekárstvo. Obrátiť sa na nás môžete či už v prípade záujmu o pravidelnú prehliadku alebo pri špecifických komplikáciách spojených so zrakom.

Očná ambulancia, ktorej na vás záleží

Naša očná ambulanciaWessely Medical Optic s. r. o. je vybavená profesionálnym zariadení a prístrojmi najvyššej kvality. Aj vďaka tomu dokážeme našim pacientom poskytovať zdravotnú svárlivosť na najvyššej úrovni. Samozrejmosťou je aj individuálny prístup ku každému pacientovi a profesionálne poradenstvo. Radi si vypočujeme čo vás trápi, váš problém dôkladne vyšetríme a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie či liečbu.

Naša očná ambulancia vykonáva okrem klasických vyšetrení zraku aj špecifické úkony. Ako jediní na Slovensku liečime takzvané suché oko. Na liečbu suchého oka používame špeciálny prístroj E-EYES. Špecializujeme sa aj na šedý zákal, ktorý trápi čoraz viac pacientov a vykonávame moderné operácie očí laserom. Sme tak očnou ambulanciou pre všetkých.

očná ambulancia

Prečo je dôležité navštíviť profesionálnu očnú ambulanciu?

Pravidelné návštevy očnej ambulancie nie sú pre každého samozrejmosťou. Avšak, návšteva očného lekára vám neraz môže doslova zachrániť zrak. Aj preto v našej očnej ambulancii vykonávame všetky komplexné vyšetrenia očí a zraku. Samozrejme, akceptujeme poistencov rôznych zdravotných poisťovní. Preto sa na nás neváhajte obrátiť.

 V našej očnej ambulancii si rovnako môžete nechať vyšetriť zrak pri oslabenom videní. V prípade potreby vám predpíšeme vhodné dioptrické okuliare a poučíme vás o ich správnom používaní. Rovnako si u nás môžete zakúpiť vysokokvalitné slnečné okuliare, ktoré ochránia váš zrak pred slnečným žiarením. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať