Mediatel - firemný online marketing

Oceľové schody od Schodyeman

- 18. júla 2021
ilustrácia - web

Pre rôzne typy prevádzok aj domácnosti sú oceľové schody od Schodyeman tým správnym riešením. Vyrobené podľa prísnych certifikovaných noriem s dlhoročnou zárukou. Okrem oceľových schodov realizujeme dodávku a montáž aj drevených a vretenových schodov či vchodových dverí.

Oceľové schody určené nielen pre priemysel

Potrebujete kvalitné schody pre svoju prevádzku, ktoré budú odolné či už voči interiérovým alebo exteriérovým vplyvom? Naša firma Schodyeman je overeným dodávateľom. Zabezpečíme vám drevené schody, oceľové schody a vretenové schody. Na type prevádzky nezáleží, pretože vieme zabezpečiť typ schodiska pre akúkoľvek prevádzku. Od poradenstva cez projekciu až po montáž. Kompletné zabezpečenie máte u nás zaručené. Všetky schodiská sú vyrábané v súlade s prísnymi normami a podliehajú neustálej kontrole akosti. Za kvalitu oceľových schodov od použitých materiálov až po spracovanie ručíme v plnej miere. Ku každému schodisku vám ponúkame záruku až 24 mesiacov.

oceľové schody

Typy oceľových schodov

V rámci našej ponuky vám ponúkame na výber niekoľko typov oceľových schodov. Nielen do priemyselných prevádzok, ale aj do domácností, ktoré si oceľové schody doslova žiadajú. Z pohľadu delenia vám ponúkame oceľové schody štandard, Harfa a FSW. Štandardné schody viac otvárajú priestor a opticky ho zväčšujú. Vďaka širokej dostupnosti madiel a zábradlí sú možné rôzne kombinácie. Harfové zábradlia sú cenovo výhodné a ponúkajú množstvo farieb. Posledným typom oceľových schodov je FSW. Je to v podstate taká alternatíva k celodrevenému schodišťu. Veľkou výhodou je kombinácia dreva a ocele, čo dodáva schodisku modernejší a vzdušnejší vzhľad. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám kedykoľvek k dispozícii. Máme sídlo v Žiline, ale pôsobíme na celom území Slovenska.

Mohlo by vás zaujímať