Mediatel - firemný online marketing

OBERMEYER HELIKA – projektantská činnosť

- 22. júla 2020
ilustrácia - web

Poskytuje komplexné služby v oblasti architektúry, projektovania, inžinierskych činností vo výstavbe, technického vybavenia budov a energeticky efektívnych budov, projektového manažmentu a odborného technického poradenstva. Sme lídrom v oblasti 3D projektovania a modelovania stavieb.

Medzinárodní projektanti a architekti

Spoločnosť Obermeyer Helika patrí k najväčším architektonickým, projekčným a stavebno-poradenským kanceláriám na Slovensku a v Českej republike. Zastrešuje množstvo medzinárodných projektantov a architektov, ktorí poskytujú vysokoprofesionálne služby vo všetkých štádiách projektu – od návrhu až po samotnú realizáciu. Každý projekt má svoj tím, ktorý je zostavený presne na mieru daného projektu. Zaoberáme sa komplexne architektúrou a projektovaním, projektovým riadením a odborným poradenstvom ako aj technickým vybavením budov a projektovaním energeticky efektívnych budov. Sme zakladajúcim členom Slovenskej rady pre zelené budovy.

Projektovanie nemocníc 3D projektovanie

Dôležitou súčasťou akéhokoľvek projektovania je okrem iného aj súhra viacerých hláv. Každá projekčná činnosť totiž vychádza z určitých postupov pri konkrétnych projektoch z rôznych oblastí. Iné postupy sa využívajú pri projektoch administratívnych budov a iné pri projektovaní nemocníc, kde treba počítať s veľkým množstvom zapojenej techniky a množstvom bezpečnostných a hygienických predpisov, či noriem. Máme za sebou množstvo nemocničných projektov v rôznych kútoch sveta. Na Slovensku a v Čechách sme ich realizovali niekoľko desiatok od kompletnej realizácie nemocníc až po jednotlivé dostavby pavilónov a dopravných riešení. Spoločnosť OBERMEYER HELIKA je na slovenskom aj českom trhu jedným z lídrov v oblasti 3D projektovania a modelovania stavieb pomocou metódy BIM.

Mohlo by vás zaujímať