Mediatel - firemný online marketing

Novosad Stanislav – maliarske práce

- 16. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Našim zákazníkom ponúkame kompletné natieračské a maliarske práce spojené s menšími stavebnými rekonštrukciami. Našim cieľom je nielen meniť priestor, ale vytvárať prostredie presne podľa požiadaviek zákazníka.

Kompletné maliarske práce

Žijete, bývate a čas plynie. To sa odzrkadľuje aj na stenách vašich príbytkov, ktoré z času na čas potrebujú nový náter, čiastočnú, prípadne aj kompletnú rekonštrukciu. Vtedy prichádzame na rad my, aby sme vám predviedli naše natieračské a maliarske práce. Nielenže vám krásne a kvalitne vymaľujeme vaše priestory, ale aj poradíme pri výbere farby a ponúkneme iné možnosti služieb, ako napr. stierkovanie, mozaikový nástrek, benátske štuky, tapetovanie, či ďalšie maliarske techniky, ktoré by zmenili váš priestor na ešte krajšie bývanie. Našim zákazníkom ponúkame aj lepenie ozdobných rohových líšt, roziet na steny a stropy.   U nás môžete mať istotu, že upratovacia činnosť je súčasťou našej denno-dennej práce a po každej práci si po sebe všetko upraceme.

Maliarske práce s pridanou hodnotou

Okrem bežných domácností, či už bytových jednotiek, alebo rodinných domov naše služby poskytujeme aj rôznym podnikateľským subjektom. Vymaľujeme akýkoľvek priestor napr. aj školy, sklady, reštaurácie, ale aj veľké výrobné priestory. Vo výrobných halách používame pri natieračských a maliarskych prácach techniku v podobe vysokotlakových strojov. Hravo si poradíme aj s akoukoľvek fasádou, alebo natieraním panelákových schodíšť a spoločných, verejných priestorov. Pracujeme vždy dôsledne s dôrazom na detail, aby ste boli s našou prácou nadmieru spokojný. Disponujeme širokou paletou farieb, ale pre potreby našich zákazníkov ponúkame možnosť namiešania si vlastnej farby.

Mohlo by vás zaujímať