Mediatel - firemný online marketing

Nízkoenergetické domy šetria vaše úspory

- 5. novembra 2022
ilustrácia - web

Spoločnosť MONTISTAV, s. r. o. ponúka stabilitu v oblasti stavebníctva. Pokiaľ sa i v vy rozhodnete pre nízkoenergetické domy, zaručujeme vám množstvo výhod. Nízkoenergetické domy sú totiž absolútne známe svojou nízkou spotrebou elektriny a palív na výrobu tepla. Vďaka ich tepelnej izolácií dochádza k malým únikom energie.

Nízkoenergetické domy sú už dnes maximálne populárne

Nízkoenergetické domy sú často opisované aj ako pasívne domy. Radia sa medzi stavby, ktoré spĺňajú dobrovoľné, ale tiež prísne kritériá energetických úspor. Na našej internetovej stránke si viete dokonca prezrieť všetky referencie našich zákazníkov, ktorí išli do stavby nízkoenergetického domu. Avšak neskreslenou pravdou je, že nízkoenergetické domy vo veľkom šetria vašu peňaženku už od prvého kroku stavby. Určite sú pri nízkoenergetických domoch podstatne nižšie náklady, ako pri výstavbe klasických domov. My vám však samozrejme poskytujeme rôzne typy domov, akými sú drevostavby, montované domy alebo jednoducho vám zabezpečíme dom na kľúč. Stačí nám detailne opísať všetky vaše kritériá a my vám navrhneme reálne riešenie.

nízkoenergetické domy

S nízkoenergetickým domom zmeníte nielen vašu budúcnosť

Nielen úspora vašich financií je benefitom, ktorý nájdete pri nízkoenergetických domoch. Nízkoenergetické domy sú totiž aj absolútnym ekologickým riešením vášho bývania. Na stavbu nízkoenergetických domov sa využívajú vysokokvalitné technológie a tiež materiály z obnoviteľných domov. Nízkoenergetické domy majú preto oveľa hlbší zmysel, ako si niekto môže myslieť. Či už je vašim snom poschodový dom alebo bungalov vsaďte na nízkoenergetický dom pod našim dohľadom. Zaručujeme vám spoľahlivosť, plnú funkčnosť a tiež dlhú životnosť domu. Neváhajte nás kontaktovať. Dodržiavame samozrejme aj všetky protipožiarne predpisy.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať