Mediatel - firemný online marketing

Nielen rozširovacie lemy vám poskytuje náš veľkoobchod

- 13. januára 2023
ilustrácia - web

Sme MAXMOTO s. r. o. a u nás nájdete viac, ako len rozširovacie lemy. Poskytujeme našim zákazníkom náhradné diely pre štvorkolky a brzdové strmene alebo brzdové obloženie. Sme veľkoobchod, ktorý poskytne svojim zákazníkom naozaj všetko, čo potrebujú. Radi vám aj so všetkým poradíme.

Na čo slúžia rozširovacie lemy na štvorkolku?

Radi vám bližšie predstavíme, čo vlastne rozširovacie lemy predstavujú. Rozširovacie lemy dokážu umožniť rozšírenie blatníkov. Je to kvôli tomu, aby kolesá pretáčali blatníky a chránili tak aj samotného jazdca. Väčšina jazdcov, ktorí milujú jazdu na štvorkolke, túžia po robustnom a tiež mohutnom vzhľade samotnej štvorkolky. To vám rozširovacie lemy plne dokážu zabezpečiť. Postarajú sa o vysunutie kolies a tým pádom vaša štvorkolka dostane robustný vzhľad. Rozširovacie lemy zabezpečujú esteticky krajší vzhľad štvorkolky a tiež vám poskytnú funkčné benefity. Veľmi podobne fungujú aj rozširovacie podložky pre štvorkolku. Stačí sa s nami poradiť, čo presne potrebujete a my vám už vyberieme, čo bude pre vás najvhodnejšie. V našom portfóliu nájdete aj box pre štvorkolku, brzdové strmene, brzdové obloženie alebo spätné zrkadlá pre štvorkolky.

rozširovacie lemy

S výberom rozširovacích lemov na štvorkolku vám poradíme

V prípade, že ste rozhodli nakupovať rozširovacie lemy u nás, poradíme vám ako na to. Je potrebné zohľadniť najmä spoľahlivého výrobcu. To u nás bezpodmienečne nájdete. Je dobré, pokiaľ rozširovacie lemy ladia aj dizajnovo s vašou štvorkolkou. Je takisto dôležité, aby vám rozširovacie lemy počas jazdy poskytli aj požadované ochranné vlastnosti. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Radi vás obslúžime. Led rampa na štvorkolkunáhradné diely štvorkolky sa takisto u nás nájde v tej najvyššej kvalite.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať