Mediatel - firemný online marketing

Niekoľko tipov, ako čo najrýchlejšie predať reality

- 8. februára 2023
ilustrácia - web

Reality a ich predaj je nepredvídateľný. Niektoré sa predajú za dva týždne, kým iné nevedia nájsť nového majiteľa celé mesiace. Prečo je to tak? Okamžitý predaj realít za očakávanú sumu má na svedomí okrem lokality, ceny a ponuky v danej kategórii viacero faktorov. Ako rýchlo predať reality v meste Košice a okolí ? Dozviete sa v článku.

reality

Reality predávajú správne fotografie a reklama

Prezrite si reality v meste Košice a okolie a inzerciu s nimi spojenú. Čo vás upúta? Kliknete na fotografiu so zlým zaostrením alebo na ponuku s nedostatočným textom? Kľúčovou otázkou a často rozhodujúcou pre rýchly predaj nehnuteľností je správna príprava oznámenia a fotografií. Dobre pripravený inzerát by mal obsahovať cenu, lokalitu, text zvýrazňujúci najväčšiu prednosť bytu či domu, kvalitné fotografie, spoľahlivý popis a kontaktné údaje. Preto, ak chcete predať reality v meste Košice a okolí a nielen tam, dbajte na znení a kvalite inzerátu.

Naša rada je, že reklama nemôže ani byť príliš dlhá, ani príliš krátka. Je samozrejmé, že dĺžka popisu závisí od typu nehnuteľnosti, jej technického stavu a vybavenia. 

Praktický návod na inzerovanie realít

Všetky byty na predaj, ktoré idú na dračku sú tie, ktoré majú kvalitné inzeráty. Preto sa pri písaní vašej inzercie sústreďte na výhody, aké nehnuteľnosť ponúka. Pokúste sa premeniť všetky nedostatky na príležitosti. Praktický príklad – ak byt potrebuje rekonštrukciu, navrhnite, že si ho vďaka tomu zariadite podľa vlastnej predstavy.

Okrem dobre napísaného textu sa určite postarajte aj o kvalitné fotografie. Pozrite si napríklad v inzercii domy na predaj a inšpirujte sa tými inzerátmi, ktoré majú najviac vzhliadnutí. Nie nadarmo sa hovorí, že fotka je prvý kontakt so záujemcom. Pekné fotografie sú tie, ktoré prezentujú nehnuteľnosť na zaujímavých záberoch a zároveň sú správne orámované, nerozmazané a nasvietené. V prípade, že chcete rýchlo predať vaše reality a ušetriť si čas, mali by ste svoju ponuku zveriť do rúk profesionálov. Naša realitná kancelária pôsobí v Košiciach a okolí. Kontaktujte nás. Zariadime predaj či kúpu vašej nehnuteľnosti v čo najrýchlejšom termíne a za čo najlepšiu cenu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať