Mediatel - firemný online marketing

Na výškové práce volajte skúsených profesionálov

- 3. novembra 2022
ilustrácia - web

Firma D&D Direct z Bratislavy ponúka výškové práce na mieru, podľa vašich potrieb a požiadaviek. Disponujeme potrebnými certifikátmi, ktoré nás oprávňujú na výkon prác vo výškach. Samozrejmé je profesionálne vybavenie a skúsení odborníci, ktorí zastrešia výškové práce i na ťažko dostupných miestach.

Rozmanitosť výškových prác

Výškové práce v našej réžii – to sú aj montážne práce, natieračské práce, búracie práce, čistenie a oprava dažďových žľabov, montáž reklám, odstránenie snehu zo striech, sanácie komínov, ako aj montáž kotviacich systémov či bleskozvodov podľa projektov. Taktiež zabezpečujeme výškové práce vo forme výmeny a zatesnenia sklenených tabúľ aj opravy striech. Do nášho portfólia spadá aj čistenie a opravy fasád. Výškové práce realizujeme vždy po dohode, ktorej predchádza obhliadka terénu. Na jej základe vám navrhneme najlepšie možné riešenie a cenovú ponuku na mieru. Klientov vždy informujeme, ako postupujú objednané výškové práce, teda aké úkony sme už stihli zrealizovať a aké plánujeme v najbližších dňoch. Dodáme, že v našej ponuke nájdete aj pevné a odolné siete proti vtákom a holubom, ktoré vám ochotne pomôžeme nainštalovať tak, aby efektívne zabránili nalietavaniu vtáctva.

výškové práce

Výškové práce s ohľadom na bezpečnosť

Prečo prenechať výškové práce odborníkom z D&D Direct? Pretože v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti a ovládame presné postupy prác s ohľadom na špecifickú konštrukciu a stavebné riešenie objektu. Výškové práce nám uľahčuje moderné zariadenie. Striktne dbáme na bezpečnosť a ochranu zdravia aj majetku pri práci. Garantujeme vysokú kvalitu za rozumné ceny. Výškové práce vykonávame na súkromných aj verejných budovách, vrátane firemných objektov, rodinných domov, historických či kultúrnych pamiatok.  Výškové práce realizujeme najmä v Bratislave a okolí – Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky a Banskobystrický kraj. Kontaktujte nás pre viac informácií či vypracovanie cenovej ponuky.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať