Mediatel - firemný online marketing

Na čo slúži zinkovňa a kedy ju vyhľadať?

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Viete, že zinkovňa dokáže zabezpečiť lepšiu ochranu kovových povrchov pred koróziou a ostatnými negatívnymi vplyvmi? To vedie k ich k pomalšiemu opotrebovaniu a predĺženiu životnosti.

zinkovňa

Potrebujete pozinkovať kovové povrchy na rôznych objektoch? Zinkovňa PUK PLUS, s. r. o. je miestom, kde vám určite pomôžu. Zabezpečujeme povrchovú úpravu rôznych kovov, obzvlášť ocele, medi, zliatiny a mosadze. Výsledkom našej činnosti je zinkovanie ako efektívna ochrana kovových povrchov.

Vyhrajte nad koróziou s pomocou zinkovne

Ako zjednodušene opísať význam zinkovania, ktoré naša zinkovňa vykonáva na dennej báze? Snáď začneme tým, že zinkovňa prispieva k tomu, že kovové objekty budú odolnejšie, trvácnejšie a dlhšie vydržia. Celkovo sa zlepší stálosť ich vonkajších vlastností. V dôsledku toho lepšie odolajú rozmanitým vplyvom, obzvlášť celoročným výčinom počasia. Dokonca ani korózia si na ne netrúfne – ide pritom o jednu z najčastejších vonkajších poškodení kovových povrchov, ktoré naša zinkovňa rieši. V okrese Piešťany patrí zinkovňa PUK PLUS, s. r. o. k expertom na galvanické zinkovanie, ktoré je možné aplikovať na kovové povrchy rozličných tvarov a veľkostí, a to až do 300 kg. Jeho podstatou je vytvorenie ochranného povlaku s 95 %-ným obsahom zinku.

Zinkovňa ako expert na galvanické aj chromátové zinkovanie

Je zrejmé, že zinkovňa predstavuje akúsi prvú pomoc pre kovové povrchy. Pretože práve zinkový povlak odráža hrdzu a ostatné negatívne vplyvy, ktoré môžu kovový objekt znehodnotiť. Snáď netreba pripomínať, že to vedie k rýchlejšiemu opotrebovaniu a predčasnej strate životnosti. Dodáme, že zinkovňa PUK PLUS, s. r. o. okrem galvanického zinkovania realizuje aj chromátové zinkovanie. Používame zinok najvyššej kvality. Samozrejmá je vysoká kvalita práce, t. j. povrchová úprava kovov pomocou zinku – v závislosti od špecifických charakteristík konkrétneho kovového povrchu. Naša zinkovňa si zakladá na profesionalite, zodpovednosti, individuálnom prístupe pri každej spolupráci a bezkonkurenčných cenách.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zinkovňa PUK PLUS, s. r. o. vám vždy ochotne odpovie na otázky a dohodne sa na spolupráci.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať