Mediatel - firemný online marketing

Na čo slúži priemyselný skartovač?

- 10. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Profesionálny priemyselný skartovač je zariadenie, ktoré sa vyznačuje bezprecedentnou účinnosťou a bohatou funkčnosťou. 

Všetky profesionálne priemyselné skartovačky sú vybavené mechanizmami na skartovanie CD a DVD.

priemyselný skartovač

Priemyselný skartovač bol vytvorený pre tých, ktorí potrebujú kvalitné vybavenie s veľmi prísnymi požiadavkami. Priemyselný skartovač dokáže pracovať nepretržite a dokáže skartovať niekedy až 550 listov v jednom cykle. Tieto stroje sú veľmi odolné, umožňujú ničiť nadbytočné dokumenty, CD a iné dátové nosiče. 

Priemyselný skartovač – prečo je potrebný?

Priemyselný skartovač je v mnohých spoločnostiach potrebný. Na domáce použitie sa používa skôr bežná skartovačka.

Dôvod kúpy skartovača je taký, že väčšina spoločností uchováva údaje o zákazníkoch, dodávateľoch, zmluvách vo forme papierových dokumentov alebo diskov. Tieto údaje sa však z bezpečnostných dôvodov nemali uchovávať dlho. Teoreticky by stačilo nosiče roztrhnúť alebo zlomiť, no podľa predpisov ich treba zničiť tak, aby sa nedali znova zložiť. Preto je u takýchto spoločností nevyhnutný profesionálny, efektívny priemyselný skartovač. Existujú rôzne modely, ktoré sa vyberajú podľa množstva a typu dátových nosičov.

Aké vlastnosti by mal mať tento profesionálny stroj?

Profesionálny  priemyselný skartovač  okrem papiera dokáže zničiť diskety, magnetické karty, pevné disky či SSD. Ničenie týchto materiálov si vyžaduje aj potrebný výkon. Kľúčovú úlohu hrá motor poháňajúci rezacie nože. Čím je silnejší, tým viac materiálu môže byť naraz zničených. 

Väčšina kvalitnejších skartovačiek má ochranu proti prehriatiu cievok a súčasne aj poškodeniu. Ak sa papier alebo iný materiál zasekne, napájanie sa okamžite preruší. Priemyselný skartovač určený na prácu vo väčšej firme by mal mať kôš s kapacitou minimálne 50 litrov. Tie prepracovanejšie zariadenia majú priehradky, do ktorých oddelene padajú poškodené dokumenty, napríklad papier do jednej a narezané dosky do druhej. Hľadáte priemyselný skartovač alebo tlačiareň do vašej firmy? Alebo ste výrobca produktu a hľadáte kvalitnú tlačiareň na etikety, aplikátor etikiet či tlačiareň na obaly? Nahliadnite na náš web. V našej širokej ponuke nájdete sortiment vysokokvalitnej kancelárskej a výpočtovej techniky. Ponuku sme pre vás zostavili tak, aby si z nej vybral celkom každý a zároveň, aby ste u nás našli všetky potrebné zariadenia na jednom mieste. Ponúkame vám komplexné kategórie so širokým výberom produktov a zariadení najvyššej kvality.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať