Mediatel - firemný online marketing

Na čo slúži automatická prášková lakovňa v Trnave?

- 7. decembra 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Ako bezpečne, spoľahlivo a trvácne upraviť povrch kovových predmetov?

Odpoveďou je automatická prášková lakovňa v Trnave.

Zabezpečí odborné lakovanie, pri ktorom farba silno priľne k povrchu a je prakticky neodlúpiteľná. Odolá počasiu aj nárazom.

Trvácne a estetické lakovanie ponúka automatická prášková lakovňa v Trnave. Ak hľadáte rýchle, kvalitné a odborné lakovanie za dobrú cenu a ktoré zároveň dlho vydrží, v BJ POWDER ste na správnej adrese.

automatická prášková lakovňa

Prečo si vybrať našu automatickú práškovú lakovňu?

Naša automatická prášková lakovňa sa zameriava na práškové lakovanie – komaxit. Ide o proces úpravy kovových materiálov, pri ktorom dochádza k extrémne silnému priľnutiu farby k povrchu. Vďaka tomu je farba prakticky neodlúpiteľná. Taktiež odolá rôznych oderom. Naša automatická prášková lakovňa je schopná lakovať kovové predmety a objekty aj členitých tvarov. Maximálna hmotnosť lakovaných objektov je do 500 kg. Akceptujeme objekty rôznych rozmerov  (6,4 m, resp. 3,2 m, šírka 1,3 m a výška 1,9 m). Ak k tomu pridáte moderné príslušenstvo a vyškolených pracovníkov, je zrejmé, že naša automatická prášková lakovňa vás nesklame. Taktiež dodáme, že spĺňame zákonom stanovené požiadavky a naša činnosť, resp. prášková lakovňa nemá negatívny dopad na životné prostredie. Práškové lakovanie – komaxit je totiž označované ako najekologickejšia forma povrchovej úpravy kovov.

Ako funguje automatická prášková lakovňa v Trnave?

Po dohode nám klient odovzdá predmet lakovania – elektro diely, dizajnové alebo stavebné prvky atď. Následne naša automatická prášková lakovňa vykoná ich odbornú predúpravu. Až tak začne lakovanie. Radi by sme zdôraznili, že pri lakovaní používame kvalitné práškové farby v širokom spektre farieb a odtieňov (k dispozícii vzorkovník farieb RAL). Automatická prášková lakovňa BJ POWDER garantuje nanesenie rovnomernej vrstvy takmer nezničiteľného laku, ktorý rýchlo schne. Poslednou fázou je starostlivé zabalenie lakovaných predmetov.

Naša automatická prášková lakovňa aj automatická striekacia linka ponúka zákazníkom odborné poradenstvo a rozumné ceny (pri väčších zákazkách je možnosť dohody na kalkulačných cenách). Vždy sa usilujeme o čo najrýchlejšie vybavenie zákazky – po dohode aj na počkanie.

Medzi naše služby patrí aj pasivácia hliníkapovrchová úprava kovov. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať