Mediatel - firemný online marketing

Moderné žinenky pre športoviská, telocvične, škôlky aj školy

- 14. marca 2022
ilustrácia - web

Vo FINSO vyrábame žinenky v rozmanitých veľkostiach, hrúbkach i farebných variáciách. Sú neodmysliteľnou pomôckou v materských či základných školách, a, samozrejme, nesmú chýbať v žiadnom športovom centre, v tréningových halách, telocvičniach či fitnescentrách.

Praktické žinenky z odolných materiálov

Naše žinenky sa postarajú o to, že doskoky, výskoky, kotúle a rôzne iné športové úkony a pohyby odohrávajúce sa na zemi budú šetrné k vášmu telu. Výborne tlmia pády a dopady na tvrdý povrch. Tajomstvom je  kvalitný materiál použitý pri výrobe, obzvlášť pri jadre, ktoré je tvorené spájaným penovým materiálom s objemovou hmotnosťou 90 – 100 kg/m3. Žinenky sú potiahnuté odolným obalom z pevnej plachtoviny vybavenej odvzdušňovacími otvormi a zipsom. Navyše sa ľahko čistí a udržiava. Žinenky majú po bokoch praktické pútka z popruhu, ktoré uľahčujú prenášanie. K dlhej životnosti žineniek neprispieva len kvalitný materiál, ale aj spevnené rohy. Oceníte aj jednoduchú skladnosť.

žinenky

Bezpečnosť aj vďaka žinenkám

Žinenky vyrábame v modernom dizajne a v rozličných farbách i hrúbkach (4, 6, 8 a 10 cm) o rozmere 190×100 cm. Súčasťou nášho portfólia sú aj špeciálne dopadové matrace a doskočiská, ktoré výborne tlmia prípadné pády – ich jadro tvorí výplň z PU peny a dvojité duté komory. Sú obzvlášť vhodné pri tréningu skokov do výšky či pod lezecké steny. Naša výroba technických textílií zahŕňa aj autoplachty, ochranné matrace, plachty na altánky, bezpečnostné sieteclony. Pre rehabilitačné centrá dodávame precvičovacie pomôcky rôznych tvarov a veľkostí s umývateľným a dezinfikovateľným povrchom. Taktiež patríme k najvýznamnejším producentom výrobkov z kašírovaných PE fólií a PVC-PES materiálov. Na vaše otázky vám radi odpovieme telefonicky, e-mailom, alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára na našej webovej stránke finsoautoplachty.sk. Radi vás osobne privítame aj v našich priestoroch v Žiline.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať