Mediatel - firemný online marketing

Moderné elektroinštalácie pre moderné bývanie a prácu

- 1. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Mnohí sa nazdávajú, že elektroinštalácie zahŕňajú len zapojenie elektrických káblov v rámci objektu, aby fungovalo osvetlenie, chladnička, televízor či internet. V LUMISERVIS sme však elektroinštalácie povýšili na nový level a prinášame najmodernejšie riešenia pre vaše komfortnejšie bývanie i prácu.

Ovládanie domácnosti či firmy bez námahy vďaka SMART elektroinštaláciám

Elektroinštalácie sú pomyselnými tepnami každého moderného objektu. Bez  ohľadu na to, či ide o rodinný dom, komerčnú prevádzku, spoločenský priestor alebo priemyselný objekt. S nástupom moderných technológií sa aj elektroinštalácie dostali na novú úroveň. Dnešné nároky na fungovanie interiéru a exteriréu sú podstatne odlišné. Bezpečnostný kamerový systém, elektronické požiarne systémy, hlasové evakuačné systémy či štruktúrovaná kabeláž – to je len malá ukážka toho, čo zahŕňajú elektroinštalácie dneška. Samozrejme, nemožno zabúdať na tzv. SMART elektroinštalácie, ktoré sa aktuálne tešia mimoriadnej obľube. Vďaka nim viete bez akejkoľvek námahy ovládať osvetlenie, kúrenie, tienenie či dokonca hudbu na stereu v obývačke – jednoducho, len pomocou tlačidla.

elektroinštalácie

Experti na elektroinštalácie

Komplexné elektroinštalácie realizujeme pre malé, stredné aj veľké objekty podľa platných STN noriem. Naše portfólio zahŕňa zabezpečovacie a kamerové systémy aj štruktúrovanú kabeláž (inštalácia rackových skríň, montáž optických káblov, certifikačné merania, vyhotovenie meracích protokolov). V rámci SMART elektroinštalácie spolupracujeme so spoločnosťou Loxone. Elektroinštalácie navrhujeme, inštalujeme, nastavujeme a taktiež zabezpečujeme ich pravidelnú údržbu a servis. Stavte aj vy na moderné elektroinštalácie rodinných domov, firiem či prevádzok, ktoré zjednodušia mnohé procesy a prispejú k vášmu komfortu. Elektroinštalácie a ostatné odborné služby v oblasti vyhradených technických zariadení elektrických realizujeme nielen v rámci Bratislavy (kde zároveň sídlime), ale aj v rámci celého Slovenska a krajín EÚ.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať