Mediatel - firemný online marketing

Moderné a dizajnové zimné záhrady ako súkromné oázy pokoja

- 8. júla 2021
ilustrácia - web

Dnes sú zimné záhrady plnohodnotnými a obľúbenými súčasťami slovenských domácností. Sú považované za súkromné oázy pokoja, kde môžete relaxovať počas celého roka, prijímať návštevy a zároveň mať vlastnú mini botanickú záhradu s exotickejšími druhmi rastlín.

Drevené a hliníkové zimné záhrady

Disponujeme dvomi vzorkami zimných záhrad – s drevenou alebo hliníkovou konštrukciou. Oba typy poskytujú ideálne prostredie na pestovanie flóry. Taktiež môžu poslúžiť ako energetický systém na pasívne využívanie slnečnej energie. Zároveň rozšíria obytnú časť nehnuteľnosti – či už ide o jedáleň, halu, pracovňu, obývačku či inú miestnosť v dome. V prípade potreby je možné zimnú záhradu elegantne rozdeliť deliacimi priečkami. Nezabúdajte ani na kvalitné tienenie. Populárne sú ISSO žalúzie aj látkové vertikálne žalúzie, príp. termoizolačné rolety ako dokonalá ochrana pred hlukom, prachom, hmyzom a slnečným žiarením, ktorá navyše eliminuje tepelné straty. Naše zimné záhrady sa vyznačujú moderným dizajnom a nie sú náročné na údržbu. Keďže máme mnohoročné skúsenosti s ich výstavbou aj montážou, ručíme za prvotriedne zimné záhrady, ktoré sa stanú obľúbeným miestom pre celú rodinu. Nehovoriac o tom, že sú ideálne na zriadenie malého skleníka, mini botanickej záhrady či kaviarne, v ktorej si užijete dokonalý komfort a maximálne súkromie – len vy, vaša šálka kávy a obľúbená kniha.

zimné záhrady

Súkromie a komfort vďaka zimným záhradám

Naše zimné záhrady majú betónový základ a tvarom i veľkosťou sa prispôsobujú vzhľadu nehnuteľnosti. V prípade záujmu ich doplníme o plot, zábradlie či nerezový prístrešok – vyrábame ich na mieru (samozrejmý je grafický návrh). Garantujeme, že vaša zimná záhrada spoľahlivo a bezpečne odolá poveternostným podmienkam. Zároveň bude dokonale presvetlená a poskytne vám dokonalý výhľad na vonkajšie prostredie, nehovoriac o západoch slnka či oblohe pokrytej žiariacimi hviezdami – a to všetko v príjemnom prostredí a maximálnom komforte. Už realizované zimné záhrady z našej dielne si môžete prezrieť v galérii. Radi sa s vami stretneme a porozprávame o vysnívanej zimnej záhrade za rozumnú cenu. Sľubujeme, že budeme dôsledne dbať na všetky vaše návrhy a pripomienky, ktoré zapracujeme do výsledného návrhu. Tešíme sa na spoluprácu.

Mohlo by vás zaujímať