Mediatel - firemný online marketing

Mobilný pneuservis ako váš spoľahlivý partner na cestách

- 3. marca 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Spoľahlivý mobilný pneuservis – to je rýchle vymenenie poškodenej pneumatiky či pomoc pri defekte alebo iných nepríjemnostiach, ktoré počas cesty číhajú na kolesá každého vozidla. Nemusíte sa obávať, v K&K Services nenecháme vaše auto dlho stáť na krajnici. Sme špecialisti na disky aj pneumatiky.

Efektívny systém fungovania mobilného pneuservisu

Náš mobilný pneuservis K&K je otvorený nonstop. Po zavolaní sa usilujeme o čo najrýchlejší príchod na dohodnuté miesto. Nasleduje promptná obhliadka kolies aj pneumatík a celkové vyhodnotenie situácie. Prípadné nedostatky s vami okamžite konzultujeme a navrhneme najlepší spôsob opravy. Po odsúhlasení potrebných servisných úkonov opravíme zistenú poruchu, samozrejme, s dôrazom na dlhodobú funkčnosť. Vaše kolesá tak budú prevádzkyschopné a pripravené opäť vyraziť a bezpečne vás doviesť do cieľa. Pretože bezpečnosť vás, vašej posádky aj ostatných účastníkov cestnej premávky je pre nás prvoradá.

mobilný pneuservis

Mobilný pneuservis pre osobné aj nákladné autá

Teší nás spokojnosť aj poďakovania našich klientov. Považujeme ich za náš najväčší úspech. Aj preto sa mobilný pneuservis K&K usiluje neustále udržiavať vysoký štandard poskytovaných služieb, ku ktorému zaiste napomáha nielen profesionálny tím mechanikov a technikov s bohatými skúsenosťami a zručnosťami, ale aj špeciálna prenosná technika a prístroje. Práve tie prispievajú k efektívnemu odstráneniu vzniknutých porúch. Vykonávame aj diagnostiku. Mobilný pneuservis K&K nie je zameraný len na osobné autá. Naše portfólio služieb totiž zahŕňa aj mobilný nákladný pneuservismobilný autoservis – ako aj nonstop autoservis a pneuservis. V prípade potreby sa postaráme aj o bezpečné uskladnenie vašich pneumatík. Ak vás trápia akékoľvek problémy a poruchy s autom, neváhajte kontaktovať. Nájdete nás v Košiciach – Barci.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať