Mediatel - firemný online marketing

Mimoriadne pohodlná osobná preprava do Nemecka, Rakúska a Švajčiarska

- 1. decembra 2022
ilustrácia - web

Nadštandardný komfort počas každého kilometra – osobná preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL predstavuje rýchly a pohodlný spôsob, ako vycestovať do nemecky hovoriacich krajín. Či už cestujete za prácou, brigádou, na služobnú cestu alebo výlet či návštevu, naša osobná preprava je vám k dispozícii.

Osobná preprava v réžii skúsených vodičov

Osobná preprava do Nemecka, Rakúska a Švajčiarska je našou hlavnou činnosťou už niekoľko rokov. Zakladáme si na maximálnom pohodlí cestujúcich a ich bezpečnosti. Preto osobná preprava prebieha vždy pod dohľadom skúseného šoféra. Taktiež si zakladáme na profesionalite a korektnej komunikácií. Naši vodiči sú vždy detailne oboznámení s plánom cesty. Samozrejmé je poznanie cestných predpisov jednotlivých krajín. Disponujeme všetkými potrebnými dokumentmi a oprávneniami na výkon činnosti. Naša autopreprava si kladie za cieľ včasný a bezpečný príchod na miesto určenia každého cestujúceho.

osobná preprava

Dohodnite si osobnú prepravu

U nás je možná preprava počas pracovných dní a soboty, vrátane štátnych sviatkov. Počas každej jazdy dbáme na ústretovosť a slušnosť – a to isté žiadame aj od našich pasažierov. Naša osobná preprava neakceptuje fajčenie v aute, poškodzovanie jeho interiéru alebo vyhadzovanie odpadkov z auta. Taktiež neakceptujeme užívanie alkoholu, vulgarizmy, hlučné či iné správanie, ktoré znepríjemňuje cestu a vyrušuje vodičov aj posádku. Preprava osôb zakaždým pozostáva z pravidelných prestávok (občerstvenie, toaleta, fajčenie a pod.). Ak vás osobná preprava v našej réžii zaujala, vyplňte objednávkový formulár na našej stránke austriatravel.sk, príp. kontaktujte nás dispečing. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky – ceny, nástupné miesta, preprava osôb či domáceho miláčika, väčšie množstvo batožiny. Dodáme, že naša prepravná spoločnosť má jedno logické pravidlo – ak si so sebou plánujete vziať viac kufrov či cestovných tašiek, určite nám dajte vedieť. Chceme predsa, aby osobná preprava bola pre vás čo najpohodlnejšia. Práva a povinnosti dopravcu aj cestujúcich sú uvedené v našom prepravnom poriadku.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať