Mediatel - firemný online marketing

Mezoterapia – spoznajte túto revitalizačnú a omladzujúcu metódu v Prešove

- 10. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Vedeli ste, že mezoterapia zlepší elasticitu pokožky, vypne povädnuté časti tváre a rozjasní pleť?

Vyhrajte aj vy boj nad unavenou pleťou, vráskami či poklesnutými črtami tváre.

mezoterapia

Pre dámy aj pánov, ktorí túžia po spevnenej pokožke, je mezoterapia v dermatoestetickom  centre estém v Prešove odporúčanou procedúrou. Jej princíp spočíva v aplikácií prospešných vitamínov a sér do pleti. Samozrejme, nechýba ani kyselina hyalurónová, ktorá perfektne viaže vodu v pokožke.

Stručná charakteristika mezoterapie

Mezoterapia zlepší elasticitu pokožky, rozjasní pleť a vypne povädnuté časti tváre. Realizujeme ju pomocou Aqua Skin II. Ide o inovatívne anti-aging ošetrenie, ktoré je cielené na hĺbkovú regeneráciu pleti. Výsledkom je hladšia a jemnejšia pleť, ktorá je krásne rozžiarená. Mezoterapia zvýši elasticitu pokožky, odstráni drobnejšie vrásky a celkovo zlepší štruktúru pleti. A to nielen v oblasti tváre, ale aj dekoltu, krku či rúk. U nás mezoterapia prebieha pomocou Vital injektora II. Býva označovaná ako multiihličková mezoterapia. Jej charakteristikou je úžasná presnosť, keďže umožňuje pracovať až na 1/10 milimetra.

Ako prebieha mezoterapia v Prešove?

Mezoterapia je šetrná k pleti. Funguje na báze obnovenia hydratácie pokožky, čo vedie k zlepšeniu jej štruktúry a pružnosti. Mezoterapia zahŕňa niekoľko vstupov ihly do pleti, ktorá je pri tom jemne nadvihnutá pomocou vákua. Pred vytiahnutím ihly dochádza k uvoľneniu vzniknutého podtlaku, čo bráni prípadnému poškodeniu ciev. Je potrebné zdôrazniť, že mezoterapia ako odborné ošetrenie pleti vo výraznej miere podporuje tvorbu kolagénu. Výsledky uvidíte už po prvej aplikácií. Dodáme, že mezoterapia je (podobne ako botox) odporúčaná v prípade, ak pleť disponuje príznakmi starnutia ako únava, vrásky, záhyby, strata žiarivosti pleti či poklesnuté črty tváre. Mezoterapia môže byť príležitostnou aj pravidelnou procedúrou. Dôležitý je stav štruktúry pokožky a jej vzhľad.

Medzi činnosti nášho dermatoestetického centra v Prešove patrí okrem mezoterapie aj laserová epilácia, lifting, modelovanie tváre, manikúra a rôzne doplnkové procedúry (lash lift, permanentný make-up či laminácia obočia).

Prečítajte si tiež:

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať