Mediatel - firemný online marketing

Mezoterapia pre krásnu hydratovanú, vyhladenú a obnovenú pokožku

- 7. februára 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Mezoterapia je overenou revitalizačnou a omladzujúcou kúrou, počas ktorej je do pokožky aplikovaná kyselina hyalurónová, ako aj viaceré vitamíny a séra pre zlepšenie elasticity pokožky. Mezoterapia je teda overeným spôsobom, ako rozjasniť a spevniť pleť a zároveň oživiť povädnuté časti tváre.

mezoterapia

Mezoterapia pre omladenie a zlepšenie kvality vašej pokožky

Je prirodzené, že starnutím koža stráca svoju pružnosť, stáva sa suchšou, menej elastickou a stráca kolagénové a elastínové vlákna. Riešením je mezoterapia. V dermatoestetickom centre estém v Prešove prebieha mezoterapia pod dohľadom skúsených odborníkov. Inovatívnou metódou a zároveň našou novinkou je aplikácia pomocou Vital injektora II (tzv. multiihličková mezoterapia), ktorý sa vyznačuje neuveriteľnou presnosťou a precíznosťou (na desatinu milimetra a mikrolitra), čím umožňuje celoplošnú hydratáciu. Tak bude mezoterapia úspešnejšia a aj jej výsledky ako omladenie, hydratácia a zlepšenie štruktúry, kvality i pružnosti pleti budú komplexnejšie.

Prirodzená krása vďaka mezoterapii

Mezoterapia je vhodná v akomkoľvek veku, obzvlášť v prípadoch, ak na sebe zbadáte príznaky ako unavenosť tváre, vrásky, záhyby, strata jasu a žiarivosti pleti, príp. ak nie ste spokojní so stavom vašej pokožky. Výhodou je, účinky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácii. Možno spomenúť stimuláciu tvorby kolagénu, obnovenie mladistvého vzhľadu, zjemnenie jaziev a strii alebo spevnenie a revitalizácia tváre, krku, dekoltu či chrbtov rúk. Je iba na vás, v akých intervaloch budete mezoterapiu absolvovať – pravidelne, príležitostne či ako alternatívu, príp. kombináciu s výplňovými materiálmi na báze kyseliny hyalurónovej a inými kozmetickými ošetreniami. Medzi naše služby patrí aj laserová epilácia, manikúra, lash lift, botox, chemický peeling, bielenie zubov, lipolýza, predaj kozmetiky a i. Mezoterapia a ostatné procedúry  sú realizované v našom centre v Prešove.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať