Mediatel - firemný online marketing

MEZ Elektromotory, s.r.o. – Oprava elektromotorov a prevodoviek

- 30. júla 2020
ilustrácia - web

Zaoberáme sa službami v oblasti elektromotorov už do roku 1989. Okrem našich skúseností Vám naši vzdelaní odborníci ponúkajú aj profesionálny prístup, spoľahlivosť poradenstvo a individuálne riešenia pre každého nášho zákazníka. Jedným z našich najvýznamnejších zákazníkov sú vážené spoločnosti ako U.S. Steel Košice alebo ENEL Slovenské elektrárne.

Oprava prevodoviek

Pri hľadaní služieb v tejto oblasti Vás už iste napadla kúpa novej prevodovky namiesto opravy. Pri zlyhaní prevodovky to však nemusí byť jediné riešenie. Naši odborníci Vám poskytnú odborné poradenstvo s výhodnými možnosťami riešenia. Nie vždy je treba kúpiť novú prevodovku, niekedy postačí menšia oprava, ktorou ušetríte čas aj peniaze. Neváhajte sa obrátiť na našu spoločnosť aj pre služby v oblasti opravy – repasácie prevodovky, ktorá výrazne ovplyvní a aj predĺži jej životnosť. Tak ako o všetko živé, aj o súčiastky auta sa treba starať. Ukážeme Vám  jednoduchú a rýchlu údržbu prevodoviek.

Oprava elektromotorov

Je všeobecne známe, že veľká väčšina vecí čo sa pokazí, sa dá aj opraviť. Samozrejme záleží čo je na elektromotore pokazené, nie vždy sa jeho oprava ekonomicky oplatí keďže je pomerne náročná. Avšak stále tu je aj výhodná stránka opravy elektromotorov. Všetko závisí od jeho typu, stavu a obtiažnosť závady. Najčastejším poškodením motora je poškodenie vinutia. Spôsob jeho opravy je jeden z najlacnejších a najznámejších opráv elektromotorov. Správnym previnutím elektromotora sa mu totiž vráti život. Ďalšia chyba v elektromotore môže nastať pri nesprávnom fungovaní ložiska. Táto oprava nie je až taká známa a častokrát je aj komplikovanejšia. Aby motor správe fungoval je potrebné vložiť ho do rúk odborníkovi, ktorý Vám poradí najlepšie možné riešenie. Preto neváhajte kontaktovať naše odborné poradenstvo alebo nás navštívte v Kežmarku v našich pracovných hodinách.

Mohlo by vás zaujímať