Mediatel - firemný online marketing

Metličková úprava betónu pre zvýšenie jeho kvality, životnosti aj bezpečnosti

- 8. decembra 2022
ilustrácia - web

Ak neviete, čo je metličková úprava betónu, zbystrite pozornosť. Ide o techniku strojového hladenia betónovej plochy, ktorá je typická finálnou protišmykovou úpravou tzv. metličkami. Metličková úprava betónu je jednou z činností firmy BENKI BETONS, s. r. o. Garantujeme prvotriednu kvalitu práce.

Výhody metličkovej úpravy betónu

Metličková úprava betónu je vhodná pre vonkajšie betónové plochy, resp. plochy tvorené väčšími betónovými časťami. Najčastejšie je metličková úprava betónu realizovaná na parkoviskách, chodníkoch, príjazdových cestách a ostatných plochách, ktoré sú každodenne vyťažené. Z toho dôvodu je nevyhnutná ochrana osôb aj majetku (autá, vozíky a i.) pred pošmyknutím – obzvlášť počas mrazivých, snehových a dažďových dní. Metličková úprava betónu v našej réžii zahŕňa odbornú činnosť, ktorá v nijakom prípade betón nepoškodí ani neznehodnotí. Betónová plocha si uchováva svoje úžitkové vlastnosti a je odolnejšia voči poveternostným vplyvom.

metličková úprva betónu

Metličková úprava betónu pre estetickejšie prostredie

Z vyššie uvedeného vyplýva, že metličková úprava betónu je perfektnou voľbou. V BENKI BETONS si zakladáme nielen na prvotriedne odvedenej práci, ale aj na cenovo dostupných riešeniach (do ktorých spadajú aj priemyselné podlahy či cementové potery). Ak chcete, aby vám betónový chodník či parkovisko dlho a dobre slúžili, metličková úprava betónu je skvelou investíciou. Nehovoriac o estetickejšom a kultúrnejšom prostredí, ktoré takto upravený betón vytvorí. Ak vás metličková úprava betónu oslovila, kontaktujte nás. Radi sa s vami stretneme a navrhneme najefektívnejšie riešenie úpravy. Taktiež sme experti na cestné betóny, strojové omietky, čerpanie betónu aj anhydritové potery. Tešíme sa na spoluprácu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať