Mediatel - firemný online marketing

Matrace pre váš kvalitný a zdravý spánok aj pohodlie

- 2. novembra 2022
ilustrácia - web

Prírodné, antibakteriálne aj tzv. sendvič matrace, ako aj matrace na pevný, lamelový a elektrický rošt – na edrozd.sk nájdete matrace vhodné do spální, detských izieb aj chát, a to pre dospelých i detí. Naše matrace sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré prispievajú ku lepšiemu komfortu.

Vyberte si matrace podľa vlastných preferencií

Matrac hra dôležitú úlohu pri spánku. Ak zvyknete spať na boku, odporúčané sú mäkšie matrace (nebudete sa cítiť tak otlačene). Ak obľubujete spánok na bruchu, vyskúšajte tvrdšie matrace – ideálne s kokosovým vláknom, ktoré poskytujú primeranú oporu vašej bedrovej chrbtici. Pri výbere matraca nezabudnite zohľadniť aj svoju telesnú hmotnosť. Platí tu jednoduché odporúčanie – ľudia s nízkou hmotnosťou si môžu zvoliť mäkšie matrace. Osoby s priemernou a vyššou hmotnosťou by mali siahnuť po tvrdšom matraci. Vaše telo bude v optimálnej polohe. Trápia vás alergie? Jednoznačnou voľbou sú antibakteriálne matrace. Pri problémoch s chrbticou stavte na ortopedické matrace. Nakoniec nezabúdajte na jednoduché pravidlo – že matrac by mal byť cca o 15 cm dlhší ako vy pri ležaní.

matrac

Výroba matracov na mieru

Chystáte sa kúpiť matrac, avšak trochu sa strácate v matracových typoch, rozmeroch či vlastnostiach? Ozvite sa nám. Spolu určite nájdeme matrace, ktoré prispejú k vášmu zdravému a príjemnému spánku. V našej ponuke nájdete matrace vyrobené z inovatívnych vzdušných pamäťových pien a ich poťah obsahuje aktívne probiotiká. Iné matrace majú jadro tvorené pružinami a ortopedickými zónami tuhosti pre zlepšenú oporu chrbtice. Každopádne, to je iba malá časť nášho sortimentu. Matrace máme v rôznych rozmeroch. Ak ste však nenašli matrac v požadovanej dĺžke a šírke, stačí nás kontaktovať. Matrace pre vás vyrobíme v akomkoľvek požadovanom rozmere. Našu ponuku dopĺňa metrový textil, koberce, galantéria, pančuchy, ponožky i bytový textil.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať