Mediatel - firemný online marketing

Martin Hergott – oprava chladničiek a mrazničiek

- 24. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Servisné služby v oblasti chladiacich zariadení ponúkame od roku 1997. Kompletné aj čiastkové opravy chladničiek v domácnostiach, ale aj chladiacich zariadeniach v rôznych gastro prevádzkach. Máme dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov.

Oprava chladničiek v domácnostiach

Chladničky aj mrazničky sú elektro zariadenia, ktoré žiaľbohu raz za čas zlyhajú. Samozrejme, že zlyhajú v tú najnevhodnejšiu dobu. Buď v lete, keď sa všetko rýchlo topí, alebo naopak presne vtedy, keď máme plnú chladničku aj mrazničku a potom tie veci nemáme kam dať. Preto je dobré mať po ruke číslo na opravára, ktorý vám vie rýchlo podať pomocnú ruku. Oprava chladničiek môže byť iba čiastková, ak je potreba vymeniť iba konkrétnu súčiastku, ale aj komplexná, ktorú vám vieme zabezpečiť v našich dvoch prevádzkach v Bratislave. Nájdete nás na dvoch adresách a to v mestskej časti Karlova Ves a Petržalke. V prípade otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, rady poskytujeme aj cez telefón.

Servisné služby v gastro oblasti

Chladiace a mraziace zariadenia sa naplno využívajú v gastro prevádzkach. Sú kapacitne väčšie, ale aj výkonnejšie ako bežné chladiace zariadenia určené pre domácnosť. Od veľkokapacitných chladiacich zariadení sa očakáva veľký výkon s čo najmenšími opravami. Aj oni však potrebujú pravidelný servis a údržbu. Opravy chladničiek, ale aj mrazničiek poskytujeme rôznym reštauráciám, či obchodom s potravinami, ale aj gastro stánkom, ktorých v meste stále pribúda. Máme skúsenosti s rôznymi značkami chladiacich zariadení od veľkých výrobcov až po tie lacnejšie. Našim zákazníkom ponúkame servis na profesionálnej úrovni za výhodných cenových podmienok a v krátkom časovom období.

Mohlo by vás zaujímať