Marek Kenický – Sťahovanie PRIMA

Sťahovanie Prima

Pre spoľahlivé sťahovacie služby kontaktujte spoločnosť Sťahovanie PRIMA, ktorá vyhovie Vašim požiadavkám.  Vieme Vám vypracovať aj nezáväznú cenovú ponuku, ktorá je individuálna no vždy výhodná.  Sťahujeme čokoľvek a kamkoľvek, prispôsobujeme sa Vašim potrebám a kladieme dôraz na komunikáciu so zákazníkom, aby sme dosiahli najvyššiu možnú kvalitu našej práce a následne zákazníkovu spokojnosť. Veľmi výhodné a rýchle sťahovanie v rámci celej Európy. Zaručujeme, že budete spokojný.  Tešíme sa na spoluprácu.  😃

Kde nás nájdete?

Naše pobočky môžete vyhľadať vo viacerých slovenských mestách- Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Žilina, Zvolen, Ružomberok,  sťahujeme však v rámci celého Slovenska a do všetkých krajín Európy. Či už sa rozhodnete využiť naše medzinárodné sťahovanie alebo iba v našej krajine, cenník je síce individuálny no vždy sa snažíme na základe dohody so zákazníkom vypracovať najnižšiu možnú cenu, výhodnú podľa dohody.  Na základe našich skúseností  a profesionálnych zamestnancov Vám vieme zaručiť vysokú kvalitu našich služieb, s ktorými budete spokojný.

sťahovanie Prima

Naše služby

V širokej ponuke našich služieb, ktoré prispôsobíme Vašim požiadavkám, nájdete vysťahovanie a presťahovanie nehnuteľnosti, pivnice, podkrovia a iných priestorov, či iba odvoz starých nepotrebných vecí na skládku.  Naši odborne vyškolený pracovníci poskytujú balenie nábytku a vecí do materiálov, ktoré ponúkame zdarma. Rýchle, kvalitné a spoľahlivé sťahovanie bez stresu a za nízku cenu v celej EÚ sú jedny z dôvodov, prečo si vybrať práve našu spoločnosť na sťahovanie.  K našim sťahovacím službám používame veľké auta s priestorom od 10m³ do 43m³.

Pre Viac informácií alebo v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi sa s Vami prediskutujeme každý detail.