Mediatel - firemný online marketing

Marek Kenický – Sťahovanie PRIMA

- 20. júla 2020
ilustrácia - web

Pre spoľahlivé sťahovacie služby kontaktujte spoločnosť Sťahovanie PRIMA, ktorá vyhovie Vašim požiadavkám.  Vieme Vám vypracovať aj nezáväznú cenovú ponuku, ktorá je individuálna no vždy výhodná.  Sťahujeme čokoľvek a kamkoľvek, prispôsobujeme sa Vašim potrebám a kladieme dôraz na komunikáciu so zákazníkom, aby sme dosiahli najvyššiu možnú kvalitu našej práce a následne zákazníkovu spokojnosť. Veľmi výhodné a rýchle sťahovanie v rámci celej Európy. Zaručujeme, že budete spokojný.  Tešíme sa na spoluprácu.  😃

Kde nás nájdete?

Naše pobočky môžete vyhľadať vo viacerých slovenských mestách- Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Žilina, Zvolen, Ružomberok,  sťahujeme však v rámci celého Slovenska a do všetkých krajín Európy. Či už sa rozhodnete využiť naše medzinárodné sťahovanie alebo iba v našej krajine, cenník je síce individuálny no vždy sa snažíme na základe dohody so zákazníkom vypracovať najnižšiu možnú cenu, výhodnú podľa dohody.  Na základe našich skúseností  a profesionálnych zamestnancov Vám vieme zaručiť vysokú kvalitu našich služieb, s ktorými budete spokojný.

sťahovanie Prima

Naše služby

V širokej ponuke našich služieb, ktoré prispôsobíme Vašim požiadavkám, nájdete vysťahovanie a presťahovanie nehnuteľnosti, pivnice, podkrovia a iných priestorov, či iba odvoz starých nepotrebných vecí na skládku.  Naši odborne vyškolený pracovníci poskytujú balenie nábytku a vecí do materiálov, ktoré ponúkame zdarma. Rýchle, kvalitné a spoľahlivé sťahovanie bez stresu a za nízku cenu v celej EÚ sú jedny z dôvodov, prečo si vybrať práve našu spoločnosť na sťahovanie.  K našim sťahovacím službám používame veľké auta s priestorom od 10m³ do 43m³.

Pre Viac informácií alebo v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi sa s Vami prediskutujeme každý detail.

Mohlo by vás zaujímať