Mediatel - firemný online marketing

MAPAL – kompletné stavebné rekonštrukcie

- 30. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Mapal je stavebná firma zaoberajúca sa kompletnými stavebnými rekonštrukciami a maliarskymi prácami. Stavebné rekonštrukcie ponúkame pre rodinné aj bytové domy. Opravíme fasádu aj kompletné interiérové miestnosti. Disponujeme odbornými a skúsenými pracovníkmi, ktorí sú špičkou vo svojom obore.

Stavebné rekonštrukcie domov a bytov

Kompletné stavebné rekonštrukcie domov a bytov ponúkame v Trenčíne a širokom okolí. Potrebujete pomôcť s prerábkou domu, bytu, či konkrétnej miestnosti? Neváhajte využiť služby Mapal. Náš tím vám zabezpečí kompletné práce súvisiace so stavebnou rekonštrukciou vášho domu, či bytu. Od kompletnej rekonštrukcie bytových jadier, cez prácu so sádrokartónovým systémom až po maliarske a natieračské práce. Zabezpečíme aj služby v oblasti obkladov a dlažieb, prípadne špeciálnu službu akou je obklad kameňa. Špecializujeme sa aj na zateplenie rodinných domov a vyriešime aj problém so starou fasádou. Navrhneme vám kvalitnú a dlhotrvajúcu fasádu, ktorá odolá aj nepriaznivým vplyvom počasia.

Kvalitné zateplenie domov

Žiadna stavba sa nezaobíde bez dôkladného zateplovacieho systému. V Mapal máme dostatok kvalitných odborníkov, ktorí nielen obnovia fasádu vášho domu, ale vám aj znížia náklady na energie. Zateplenie domov vykonávame podľa presných technologických postupov a výhradne z kvalitných materiálov. Môžete si byť istý, že vaša nová fasáda tak nebude len pekne vyzerať, ale splní aj účel očakávanej úspory nákladov. Mapal je zárukou kvality, ktorá je potvrdená množstvom zateplených domov, zrekonštruovaných bytových domov aj opravených fasád a natretých striech v celom Trenčianskom kraji. U nás získate nielen výborný pomer ceny a kvality, ale aj záruku na nami vykonanú prácu.

Mohlo by vás zaujímať