Mediatel - firemný online marketing

Manikúra pod vedením nášho dermatoestetického centra vás dostane

- 6. novembra 2022
ilustrácia - web

JK family s. r. o. vám predstavuje dermatoestetické centrum Estém. Manikúra, ktorú u nás zažijete bude pre vás neopísateľnou relaxáciou. Pre tých náročnejších zákazníkov máme pripravené aj iné procedúry, akými sú laserová epilácia alebo napríklad botox. Avšak v dnešnom článku sa budeme venovať výsostne manikúre v Prešove.

Naša manikúra je vhodnou alternatívou aj pre tehotné ženy

Z hľadiska manikúry vám predstavujeme SHELLAC. Je to vhodný pre naozaj všetky zákazníčky. Odporúčame ho hlavne na prírodné nechty. Táto manikúra spraví zo slabých a tenkých nechtov vyslovene silné a spevnené nechty takmer ihneď. Manikúra SHELLAC poskytuje vďaka svojmu chemickému zloženiu veľmi pohodlné použitie, a to bez zápachu. Naše klientky, ktoré si nemohli zvoliť úpravu nechtov z dôvodu rôznych alergií, môžu už dnes použiť SHELLAC. Táto manikúra neobsahuje toluén, ftaláty a dokonca je vhodná i pre tehotné ženy. Pre náročnejšie zákazníčky máme k dispozícií aj iné procedúry, pri ktorých sa používa napríklad kyselina hyalurónová, ale to už nesúvisí samozrejme s manikúru.

manikúra

Doprajte si relaxáciu na celý deň – u nás nezažijete iba manikúru

Okrem predstavenej a veľmi obľúbenej manikúry vám predstavujeme aj japonskú manikúru. Na tú sa takisto u nás môžete pokojne objednať. Japonská manikúra je často absolútne prírodná úprava nechtov, pri ktorej sa používajú špeciálne pasty, ktoré leštia a tiež vyživujú zároveň. Absolútne malé brúsne čiastočky, ktoré sa používajú pri tomto type manikúry vám zahladia všetky nerovnosti na nechtoch. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi vám vysvetlíme všetky možnosti manikúry, ktoré používame a poskytujeme našim zákazníčkam. Prípadne si doprajte celý deň pre seba a objednajte sa u nás rovno aj na procedúru, akou je laserová epilácia. Určite neoľutujete.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať