Mediatel - firemný online marketing

Ľúbava s.r.o.- Prírodná kozmetika

- 18. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Kozmetiku bez chemikálií vyrábanú s láskou si zakúpte  jedine od spoločnosti Ľúbava.  Zaoberáme sa výrobou a predajom najkvalitnejšej prírodnej kozmetiky podľa osvedčených tradícií od darov prírody, do ktorých vkladáme aj štipku modernej doby. Široká ponuka našich produktov na pleť i vlasy Vás iste príjemne poteší, tak ako aj ich nízka cena a jednoduchý nákup.

prírodná kozmetika

Naše produkty

Na výrobu našich produktov vyžívame ušľachtilé dary prírody zo srdca prírody oravských hôr, ktoré zaručia vôňu a 100% kvalitu a iné jedinečné vlastnosti. V kozmetike Ľúbava nenájdete žiadne nadbytočné umelé farbivá,  syntetické látky a iné konzervačné látky. V našej ponuke prírodného sortimentu nájdete: Mydlá s BIO konopným olejom v rôznych farebných a vonných prevedeniach pre deti aj dospelých. Tuhé šampóny s viditeľnými regeneračnými účinkami na vlasoch už po pár použitiach. Hojivé balzamy pre jemné a nepoškodené pery. Voňavé deodoranty, s ktorými budete voňať veľmi osviežujúco a príjemne v akejkoľvek situácií.  Mydlové vločky na zdravé pranie šetrné k pokožke.

Prečo si zakúpiť kozmetiku od Ľúbavy?

Spoločnosť Ľúbava s.r.o. nevyrába obyčajnú kozmetiku s množstvom chemikálií bez účinkov. Práve naopak.  Kvalitu kladieme na prvé miesto čo znamená, že chemikálie nepoužívame vôbec lebo by sa kvalita znížila. Prírodná kozmetika je vhodná pre každého aj pre ľudí s citlivou pokožkou, pretože prírodná kozmetika je šetrná a jemná. Nájdete u nás zdravé, kvalitné a originálne produkty. U nás máte jedinečnú možnosť jednoduchého nákupu cez náš výhodný internetový obchod s dovozom až ku Vám domov.  Produkty tvorené z lásky a prírody, overené skúsenosťami, časom a vedomosťami sa stávajú stále viac populárnejšie. Snažíme sa zachovať pravé a nefalšované hodnoty, ktoré majú význam pre všetkých.

Mohlo by vás zaujímať