Mediatel - firemný online marketing

Loxone ako inteligentná domácnosť tisícročia

- 22. marca 2022
ilustrácia - web

Prenechajte domácnosť na moderné technológie vďaka systému loxone. Postará sa o ventiláciu, kúrenie, klimatizáciu, osvetlenie, tienenie či ovládanie multimédií presne podľa vašich momentálnych potrieb. Loxone má jedinú úlohu – zabezpečiť vám dokonalé bývanie.

Čo je loxone

V Lumiservis dokazujeme, že inteligentná domácnosť nie je sci-fi. Dôkazom je smart elektroinštalácia loxone. Predstavuje inovatívne riešenie pre zvýšenie pohodlia aj bezpečnosti. Maximálne sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Loxone sa automaticky postará aj o úsporu. Napríklad, kúrenie a klimatizácia prepojí s tieniacou technikou. V lete tak získate dostatok chladu a v zime dostatok tepla. Zabudnite na nepríjemné dusno, vlhký vzduch či mrazivý chlad, keď sa domov vrátite z práce. Výhodou je, že vďaka loxone budete mať domácnosť pod úplnou kontrolou.

loxone

Loxon ako dokonalý sluha

Loxone – to je dokonalé prepojenie každého prvku v domácnosti vďaka inteligentnému riadeniu a automatizácii projektov rozmanitého druhu. Systém navyše chráni domácnosť pred požiarom, vlámaním či inými nepríjemnosťami. Je schopný spustiť alarm, ale aj odpojiť spotrebiče či vypnúť vodu. Už vás nebudú trápiť úmorné myšlienky na to, či ste po odchode z domu nezabudli zatvoriť vodovodný kohútik, okno alebo dvere. Dokonca skontroluje, či nie sú zbytočne rozsvietené svetlá. Loxone je schopný zaregistrovať požiar či vietor a okamžite vás o tom informovať. V Lumiservis garantujeme profesionálne služby v oblasti smart technológií (elektroinštalácie – najmä elektroinštalácie rodinných domov). Disponujeme potrebnými certifikátmi aj oprávneniami. O našej profesionalite svedčia stovky úspešných projektov. Svoju činnosť sústreďujeme najmä v Bratislave a okolí, avšak prídeme za vami v rámci celého Slovenska. Splňte si sen o inteligentnej domácnosti vďaka loxone. Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Dodáme, že systém loxone je možné aplikovať nielen v domácnostiach, ale aj vo firmách, v hoteloch či rezidenčných bývaniach.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať