Mediatel - firemný online marketing

Likvidácia azbestu v meste Prievidza – profesionálov s povolením na likvidáciu azbestu by ste mali privolať čím skôr

- 1. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Do svojpomocnej likvidácie azbestu sa rozhodne nepúšťajte. Mohli by ste vážnym spôsobom ohroziť zdravie vás aj vášho okolia. Profesionálna likvidácia azbestu v meste Prievidza je zárukou vašej bezpečnosti. Viete na koho sa obrátiť?

likvidácia azbestu

Vedeli ste, že azbest je mimoriadne nebezpečným materiálom pre ľudské zdravie? Pokiaľ sa azbest nachádza na vašej streche či v okolí vášho domu – profesionálna likvidácia azbestu by mala prebehnúť čo najskôr. O likvidáciu azbestu v Prievidzi a okolí sa ochotne postaráme. Naša spoločnosť STREŠNÉ CENTRUM Tomáš Molnár® je držiteľov všetkých potrebných opravení.

Likvidáciu azbestu v Prievidzi a okolí pod dohľadom profesionálov.

Keď likvidáciu azbestu, tak jedine pod dohľadom profesionálov. Naša spoločnosť STREŠNÉ CENTRUM Tomáš Molnár® sa špecializujeme na likvidáciu azbestu v interiéroch do 10 m3 a na likvidáciu azbestu v exteriéroch. O likvidáciu azbestu sa postaráme v rámci mesta Prievidza a okolí. Pred, počas aj po ukončení prác prísne dohliadame na dodržiavanie všetkých zákonom daných náležitostí – u nás ste na tom správnom mieste.

S azbestom či eternitom môžu zaobchádzať len spoločnosti s platným povolením. Naša spoločnosť je držiteľom platného oprávnenia na likvidáciu azbestu. Postaráme sa o profesionálne zabezpečenie terénu v oblasti likvidácie a bezpečné odstránenie azbestu. Po ukončení likvidácie vykonáme dôležité kontrolné merania, ktoré odhalia prítomnosť azbestu v ovzduší. Do priestoru likvidácie umožníme prístup osobám až vtedy, keď bude ovzdušie 100% bezpečné.

Prečo sú azbestové strechy nebezpečné pre ľudské zdravie?

Najmä v minulosti bol azbest obľúbeným stavebným materiálom. Používal sa ako prídavný materiál do konštrukcií múrov, no najmä na výrobu strešných krytín. Strechy z azbestu boli odolné a nehorľavé. Vďaka tomu sa stali azbestové škridle snáď najpoužívanejším typom strešnej krytiny v nedávnej minulosti.

Dodnes je možné vidieť azbestové strechy na starších domoch. Likvidáciu azbestu – teda likvidáciu takýchto striech je podľa zákona potrebné zabezpečiť bezodkladne. Pri štiepení či zvetrávaní sa azbest z krytiny ľahko uvoľní do ovzdušia. Po vdýchnutí do pľúc predstavuje vysoké nebezpečenstvo pre dýchacie cesty a pľúca. V prípade záujmu o likvidáciu azbestu sme tu pre vás v meste Prievidza a okolí. O likvidáciou azbestu sa postaráme aj v hlavnom meste Bratislava, ako aj v mestách Nitra, Sereď, Trenčín, Trnava, TopoľčanyŽiar nad Hronom. Neváhajte nás kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Bezpečná, rýchla a dôsledná likvidácia azbestu v Trnave

Likvidácia azbestu realizovaná odbornou firmou

Riešenie problému azbestu: likvidácia azbestu na Slovensku

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať