Mediatel - firemný online marketing

LIGHT Box s.r.o.- Svetelná reklama, ktorá zaujme

- 8. júla 2020
ilustrácia - web

Nechajte propagáciu Vašej firmy na ozajstných odborníkov. Spoločnosť Light Box sa zaoberá kreatívnymi reklamami, najmä svetelnými, ktoré prilákajú nových zákazníkov a zaujmu pozornosť každého, cez deň aj v noci.

Prečo si vybrať svetelnú reklamu?

Výber je samozrejme na Vás a Vašich požiadavkách, no ak  máte záujem o neobyčajnú reklamu vyberte si tú svetelnú. Naši odborníci Vám pomôžu s výberom jej veľkosti, miesta, farby a v prípade že budete potrebovať, pomôžu Vám aj s jej obsahom, aby zaujal. Všetky tieto faktory veľmi závisia od toho, aká bude úspešná svetelná reklama. Po spoločne prediskutovanej dohode sa nám isto podarí vďaka svetelnej reklame prilákať do Vašej spoločnosti nových zákazníkov a odpútať sa od konkurencie. Svetelná reklama je na trhu veľmi osvedčený a úspešný druh reklamy, v dnešnej modernej dobe sa stále posúvame vpred v rôznych smeroch, propagácia teda nie je žiadnou výnimkou.

Druhy reklám od Light Box

V našej ponuke môžete využiť rôzne typy reklám do interiéru alebo exteriéru podľa toho, ako Vám to najviac vyhovuje.

·         Svetelná reklama

 Môžete si zložiť ako nápis zo svetelných písmen, ktoré spoločne umiestnime ako svetelné logo. Naše igitálne citylight vitríny nájdete v rôznych nákupných centrách s elegantným dizajnom a prevedením z kvalitných materiálov. Najčastejšie sa venujeme výrobe svetelných boxov, ktoré zrealizujeme podľa Vašich požiadaviek a našich odborných skúseností. Je to jedna z najúčinnejších propagácií, ktorá zaručuje vyšší počet  zákazníkov.

svetelná reklama
Svetelná reklama – Lightbox

·         Nesvetelná reklama

V tejto kategórií sú na trhu najobľúbenejšie reklamné tabule a bilboardy, reklamné polepy áut, 3D nadpisy a logá, rámy na baner a textil. 

Zaoberáme sa najmä svetelnými reklamami ale aj inými formami reklám, už viac ako 17 rokov a neustále sledujeme trendy a napredujeme s dobou aby sme vyhoveli našim zákazníkom a splnili ich požiadavky.

Mohlo by vás zaujímať