Mediatel - firemný online marketing

Leštiaci kotúč na suchý zips – čo to je a na čo slúži?

- 7. augusta 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Leštiaci kotúč na zips slúži na korekciu laku pomocou autoleštičky.

Predstavuje efektívny spôsob, ako prinavrátiť lesk každému autu. 

V dnešnom článku sa pozrieme na najobľúbenejšie leštiace kotúče a na ich výber.

leštiaci kotúč na suchý zips

Leštiaci kotúč na suchý zips je jedným z mnohých produktov, ktoré nájdete na našom e-shope. Naše leštiace kotúče na autolak sú ideálne na brúsenie povrchov autokarosérií. Sú to brúsne nástroje a ich hlavnou úlohou je leštenie. Kotúče sa všeobecne vyrábajú z rôznych materiálov, a preto majú veľmi široké a univerzálne uplatnenie. Zoznámte sa s kotúčmi na karosérie v našom článku nižšie.

Leštiaci kotúč na suchý zips – aké druhy poznáme?

Pýtate sa, ako vybrať leštiaci kotúč na suchý zips, aby auto vyzeralo ako priamo zo showroomu?

Mali by ste vedieť, že neexistuje univerzálny leštiaci kotúč na suchý zips, výber týchto leštiacich hubiek naozaj veľký. Preto treba mať v tejto sfére dostatočné znalosti a treba vedieť zladiť produkt ku konkrétnemu prípadu. Môžete si vybrať leštiaci kotúč na suchý zips z polyuretánovej peny, kožušiny alebo z vlny. Najzakladanejšou funkciou kotúča je zbierať vrchnú vrstvu laku, na ktorej sú defekty laku. V kombinácii s produktom, ako je keramický vosk na autolak alebo univerzálny vosk na autolak dosiahnete vynikajúce výsledky. Vo všeobecnosti platí, že čím je leštiaci kotúč na suchý zips tvrdší, tým viac opotrebováva povlak. Výnimkou sú leštiace kožušiny, ktoré sú mäkké a používajú na intenzívne leštiace práce.

Pozor na farbu leštiacich kotúčov!

Najčastejšie sa používajú kotúče vyrobené z polyuretánovej peny. Tie nesmú chýbať v žiadnej lakovni. Ak nie ste odborník na leštenie a neviete aký leštiaci kotúč na suchý zips vybrať, riaďte sa tvrdosťou a farbou kotúča.

Ak potrebujete agresívnejšie odieranie, mali by ste siahnuť po kotúčoch v bielej alebo modrej farby. Leštiace kotúče v oranžovej alebo žltej farbe sú strednej tvrdosti. Mäkké čierne alebo červené kotúče slúžia na detailné leštenie karosérie, a ak k nim pridáte vosk na auto, dosiahnete dokonalý výsledný efekt. Leštiace kotúče sa okrem stupňa tvrdosti a odolnosti líšia tvarom a veľkosťou, vďaka čomu si každý môže upraviť leštiacu hubku podľa vlastných potrieb. Vyberte si z našej bohatej ponuky kotúčov. Okrem nich je v našej ponuke profesionálna autokozmetika, vosky na auto, leštiace pasty, ochranné pomôcky a mnoho iného.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať