Mediatel - firemný online marketing

Kyselina hylaurónová – spoznajte jej blahodarné účinky

- 15. marca 2022
ilustrácia - web

Kyselina hylaurónová je prirodzenou súčasťou pokožky. Je dôležitá pre uchovanie mladistvého vzhľadu pokožky, jej pružnosť a vitalitu kožných štruktúr. Najmä pokožka na tvári stráca dostatočnú hladinu kyseliny hylaurónovej s pribúdajúcim vekom rýchlejšie a na tvári sa objavujú vrásky. V štúdiu krásy ESTÉM v Prešove máme pre vás riešenie.

Kyselina hylaurónová – s čím všetkým vám pomôže?

Kyselina hylaurónová, ako prirodzená súčasť pokožky, je pre uchovanie jej mladistvého vzhľadu podstatná. V pokožke sa postupne s pribúdajúcim vekom jej tvorba spomaľuje. Pribúdajú vrásky a pokožka má tendenciu ochabovať. Kyselinu hylaurónovú je preto vhodné dopĺňať z vnútra aj z vonku. Na jej priame doplnenie na miesta, v ktorých pokožka ochabuje alebo sa tvoria vrásky je vhodné aplikovať kyselinu hylaurónovú injekčnou formou.

U nás v ESTÉM v Prešove sa špecializujeme na estetické procedúry. Radi s vami prekonzultujeme účinky kyseliny hylaurónovej, ako aj vhodnosť jej použitia pri riešení estetických nedostatkov. Po odbornom sedení u nás vám odporučíme použitie kyseliny hylaurónovej alebo aplikáciu botoxu, podľa aktuálneho problému, ktorý vás trápi.

kyselina hylaurónová

Aké zmeny si všimnete po aplikácii kyseliny hylaurónovej?

Po aplikácii kyseliny hylaurónovej si všimnete obnovenie mladistvého vzhľadu pokožky, jej zlepšenú pružnosť a vypnutie vrások. Kyselina hylaurónová je v tvárovej oblasti aplikovaná priamo na miesta, kde sa vyskytujú vrásky. Najčastejšie v okolí očí, na čele či v okolí úst a brady.

V závislosti od hĺbky vrások, individuálne určíme potrebné množstvo aplikácií kyseliny hylaurónovej v Prešovea časové obdobie medzi jednotlivými aplikáciami. V prípade otázok či záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať. Pozrite si aj ďalšie nami ponúkané zákroky, ako napríklad obľúbenú laserovú epiláciu, bielenie zubov či mezoterapiu. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať