Mediatel - firemný online marketing

Kvalitné zimné pneumatiky – tie by vám rozhodne nemali chýbať

- 14. marca 2022
ilustrácia - web

Kvalitné zimné pneumatiky by mali byť jednou zo základných častí vybavenia vášho vozidla. Ich používanie je počas zimných mesiacov povinné pre všetkých vodičov, nakoľko práve zimné pneumatiky majú vplyv na kvalitu jazdných vlastností vozidla a jeho jednoduché ovládanie. Na našom e-shope pneupotreby.sk vám ponúkame zimné pneumatiky najvyššej kvality za výhodné ceny.

Kedy a prečo prezúvať na zimné pneumatiky?

Prezuť zimné pneumatiky s príchodom chladných mesiacov je povinnosťou každého vodiča. Pokiaľ tak neurobíte, riskujete vysokú pokutu v prípade cestnej kontroly až odobratie vodičského preukazu. Používanie zimných pneumatík má svoje opodstatnenie a včasné prezutie letných pneumatík za zimné je dôležité najmä pre vašu zvýšenú bezpečnosť a pohodlie počas jazdy.

Používanie rozličných druhov pneumatík podrobne vymedzuje legislatíva. Zimné pneumatiky je povinné používať od 1. novembra do 31. marca. V mesiacoch, kedy vonkajšie teploty klesajú pod 7°C. Pri takýchto teplotách pri letných pneumatikách dochádza k tvrdeniu, čím sa predlžuje brzdná dráha, zhoršuje brzdenie vozidla aj jeho ovládateľnosť a stabilita.

zimné pneumatiky

Bezpečné cestovanie s kvalitnými zimnými pneumatikami

S kvalitnými zimnými pneumatikami zvyšujete bezpečnosť nie len vás počas cestovania do práce, na nákupy či na výlety, ale aj vašich spolujazdcov či detí, pokiaľ ich v aute vozíte do školy alebo škôlky. Bez použitia zimných pneumatík sa môže ľahko stať, že vaše auto dostane šmyk, zíde z vozovky alebo nebude kontrolovateľné a nevyjde do kopca či nevytočí zákrutu.

Na našom e-shope – pneupotreby.sk vám ponúkame zimné pneumatiky či letné pneumatiky najvyššej kvality. V našej ponuke nájdete aj spoľahlivé protektory, ktoré sú skvelou alternatívou nových pneumatík či prvotriedne disky na kolesá. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať