Mediatel - firemný online marketing

Kvalitné školské lavice do každej triedy

- 2. novembra 2022
ilustrácia - web

Máme pre vás školské lavice, ktoré sa skvele hodia do každej triedy alebo učebne. V našej širokej ponuke na www.kikawood.sk vám ponúkame vysokokvalitne školské lavice v rôznych dizajnových prevedeniach. Naše školské lavice sú navrhnuté tak, aby žiakom aj učiteľom vyhovovali svojim tvarom, dizajnom aj mimoriadne praktickým spracovaním.

Prečo by nemali kvalitné školské lavice chýbať v žiadnej školskej triede?

Kvalita školských lavíc je dôležitá. Vieme, že žiaci a študenti využívajú školské lavice takmer počas celého dňa v škole. Preto sme ich dizajn aj tvar navrhli tak, aby boli maximálne využiteľné, pohodlné a praktické. Ponúkame vám školské lavice s pevnou konštrukciou aj  výškovo nastaviteľné školské lavice s jedným alebo dvomi miestami na sedenie. Doplniť ich samozrejme môžete aj o kvalitné školské stoličky či moderný školský nábytok.

Samozrejmosťou sú aj školské lavice v rozličných farebných prevedeniach. Ponúkame vám lavice vo viacerých farebných zostavách ich konštrukcií. Na výber máte farby ako červená, zelená, modrá, žltá, čierna, sivá či fialová. Školské lavice tak hravo skombinujete s dizajnom akejkoľvek triedy alebo učebne.

školské lavice

S našimi školskými lavicami bude vyučovanie baviť žiakov aj učiteľov

Školské lavice vám ponúkame v jednomiestnom alebo v dvojmiestnom variante. V triedach ich jednoducho nakombinujete podľa rozmerov konkrétneho priestoru. Žiaci určite ocenia pohodlnosť a priestrannosť lavíc a učitelia zas, napríklad aj možnosť individuálneho usadenia žiakov pri testoch čí pri písomkách.

Naše lavice sú ľahko prispôsobiteľné pre vyšších aj pre nižších žiakov. Disponujú aj praktickým úložným priestorom a praktickými háčikmi na tašky a aktovky. V prípade záujmu o nové školské lavice nás neváhajte kontaktovať. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete aj kvalitný jedálenský nábytok či lichobežníkové stoly alebo trojuholníkové stoly a iné jedinečné kusy školského a kancelárskeho nábytku.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať