Mediatel - firemný online marketing

Kvalitná skartovačka – tá by nemala chýbať ani vo vašej kancelárii

- 18. marca 2022
ilustrácia - web

Kvalitná skartovačka by rozhodne nemala chýbať ani vo vašej kancelárii či firme. Uľahčí vám likvidáciu nepotrebných dokumentov a zlikviduje dokumenty, ktoré by nikto nemal vidieť. V našej ponuke na mailtec.sk vám ponúkame skartovačky Intimus, ktoré vás prekvapia svojim výkonom aj jedinečným vzhľadom.

S čím vám pomôže kvalitná skartovačka?


Kvalitná skartovačka, ktorá vám vydrží spoľahlivo slúžiť dlhé roky? Presne také skartovačky vám ponúkame na našom e-shope – namailtec.sk. Kancelárskej technike a kancelárskemu vybaveniu rozumieme. Našu ponuku sme prispôsobili tak, aby si z nej vybral každý. Či už prevádzkujete väčšiu kanceláriu, máte menšiu pracovňu doma alebo potrebujete vybavenie do veľkej firmy – u nás ste na správnom mieste. Kvalitná skartovačka, tlačiareň či dokonca tlačiareň na etikety – to všetko nájdete v našej ponuke.

Pri výbere skartovačky stavte na špičkovú kvalitu a spoľahlivý výkon. Len tak si môžete byť istí, že vami skartované dokumenty nikto viac neuvidí. Skartovačka Intimus všetky nepotrebné dokumenty s citlivým obsahom zlikviduje tak, aby sa k nim nedostali neoprávnene osoby a nezneužili ich obsah.

Kvalitná skartovačka – tá by nemala chýbať ani vo vašej kancelárii - 1

Poriadok medzi dokumentami a ich rýchla recyklácia? S kvalitnou skartovačkou žiadny problém

Nami ponúkané skartovačky sa vyznačujú rýchlym skartovaním dôverných dokumentov a nenáročnou obsluhou. Sú mimoriadne tiché a vybrané modely sa automaticky prepnú do spánkového režimu po vami určenom čase od posledného použitia.

Každá skartovačka zároveň prispieva k ochrane životného prostredia. Papier triedi na jedno miesto čím nevytvára prebytočný komunálny odpad. V prípade záujmu vám radi predstavíme aj modely skartovačiek, ktoré si poradia s plastovými fľašami, plechovkami či zastaranými papierovými škatuľami. Vhodnú skartovačku na mieru pre vás vám radi pomôžeme vybrať. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať