Mediatel - firemný online marketing

Kvalitná povrchová úprava kovov – to je cesta k odolnosti a stálosti kovových povrchov

- 5. novembra 2022
ilustrácia - web

U nás v PUK plus s.r.o. sme špecialistami na ochranu kovových povrchov. Vieme, že práve kvalitná povrchová úprava kovov je pre uchovanie povrchových vlastností kovov mimoriadne dôležitá. Preto jej dôkladnej realizácii kladieme vysokú dôležitosť. Povrchovú úpravu kovov pre vás vykonáme kvalitne, spoľahlivo a s dlhodobým efektom.

Čo je to povrchová úprava kovov?

Povrchová úprava kovov je súhrnom technologických procesov. Vďaka povrchovej úprave kovov sa mení povrch kovových predmetov. Bez ochrany sú kovy náchylné na rýchle poškodenie a zvyčajne rýchlo podliehajú nepriaznivým vplyvom počasia. Preto je kvalitná povrchová úprava mimoriadne dôležitá hneď z niekoľkých dôvodov.

Podstatná je pre uchovanie akostných povrchových vlastností, no vplyv má aj na funkčnosť a využiteľnosť kovových predmetov. Povrchová úprava kovov ovplyvňuje tiež mechanické vlastnosti kovových povrchov. Je podstatná pre ich odolnosť, stálosť, oteruvzdornosť, ale aj pre lepšiu odolnosť voči korózii – hrdzaveniu.

povrchová úprava kovov

Kedy by ste mali realizovať povrchovú úpravu kovov?

Povrchovú úpravu kovov je vhodné realizovať ešte pred vystavením kovových predmetov vplyvom počasia či pred ich prvým použitím v podobe predmetov. Kovové predmety tak získavajú krajší vzhľad a predĺži sa aj ich životnosť bez zmeny povrchových vlastností.

Netreba zabúdať, že vďaka povrchovej úprave kovov sa zvyšuje aj hodnota kovových predmetov. Kovy jednoducho po povrchovej úprave vyzerajú omnoho atraktívnejšie. Vhodné je preto realizovať včasné a dôkladné galvanické zinkovanie. O všetko sa postará naša zinkovňa, kde realizujeme zinkovanie kovových predmetov za použitia vysokokvalitného zinku. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať