Mediatel - firemný online marketing

Kvalitná káva – tú podľa vašej chuti si vyberte zo širokej ponuky pražiarne v Bardejove

- 15. marca 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Kvalitná káva priamo z pražiarne až k vám domov. Naša pražiareň kávy v Bardejove sa špecializuje na výberové kávy z rôznych krajín sveta. Dobrá a kvalitná káva. Presne taká je kávička z našej ponuky. Kávu pre vás vyberáme a pražíme zo srdca, pretože vieme, že káva je nápojom, ktorý neraz robí váš deň krajším.

kvalitná káva

Aká je to kvalitná káva?

Kvalitná káva z našej pražiarne v Bardejove vám bude chutiť. Lepšie povedané, výberová káva z rôznych krajín sveta upražená v našej pražiarni dozaista ulahodí aj vašim chuťovým pohárikom. Sme kaviareň a pražiareň, ktorá spája milovníkov kvalitnej kávy. U nás v kaviarni NETWORK CAFE v Bardejove sa riadime heslom, že život je príliš krátky na to, aby človek pil nekvalitnú kávu.

Ponuku káv, ktorú prinášame našim klientom na e-shope, ale aj v našej kaviarni, tvoria výberové kávy – specialty coffee. Asociácia výberovej kávy označuje specialty coffee za výberovú kávu, ktorá vyniká svojou prvotriednou kvalitou pri každom zrnku. Výberová káva, ktorú u nás nájdete spĺňa viaceré prísne kritériá. Od samotného vysádzania a spôsobu pestovania, cez zber až po praženie v našej pražiarni kávy v Bardejove.

Prečo si vybrať kvalitnú kávu a podľa čoho nájsť tú správnu chuť?

Kvalitná káva je káva, ktorá sa pýši označením „výberová“ a pozostáva z perfektne zrelých kávových zŕn, ktoré sú zberané ručne. Na chuť kávy vplývajú mnohé faktory. Je to najmä odroda kávy, spôsob vysádzania a pestovania, nadmorská výška, ale aj typ pôdy či klimatické podmienky danej oblasti.

Nemenej dôležitým je spôsob praženia a samozrejme aj samotná príprava kávy. Vieme, že kým niekto preferuje kyslejšie chute kávy, iní majú radi tie horkejšie alebo v káve radi cítia ovocné tóny či sladkastú chuť medu pri káve s označením „honey“. Našu ponuku kvalitných káv sme preto zostavili tak, aby ste v nej našli arabiku aj robustu v rôznych chuťových tónoch. Pokiaľ potrebujete s výberom kvalitnej kávy z nášho e-shopu poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať