Mediatel - firemný online marketing

Kvalitná impregnácia kože – to je dokonalá ochrana kožených sedadiel vášho auta

- 4. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Kvalitná impregnácia kože je pre kožené sedadlá či kožené poťahy sedadiel v aute mimoriadne dôležitá. Práve kožené sedadlá sú akýmsi symbolom pohodlia aj luxusu. Aby si svoje pekné vonkajšie znaky a čistotu uchovali po dlhé roky, bude potrebná pravidelná impregnácia kože. Viete ako na to či ako často impregnovať?

Čo je to impregnácia kože?

Koža potrebuje ochranu a pravidelnú starostlivosť. To platí aj pre kožu použitú v automobiloch, na sedačkách či na poťahoch. Kvalitná impregnácia kože je spoľahlivou ochranou, vďaka ktorej sa koža nezničí, nepopraská či inak nepoškodí. Impregnácia kože tiež prispieva k zlepšeniu vzhľadu kože. Dodáva jej prirodzený lesk a jemnosť. Tak, ako dôkladné čistenie auta, by mala byť súčasťou starostlivosti o interiér aj impregnácia kože.

Práve kožené sedačky sú náchylné na rýchle poškodenie. Na koži sú veľmi rýchlo viditeľné aj menšie poškodenia, nečistoty, mastné fľaky či farebné škvrny, ktoré môže byť náročné odstrániť. Typické je aj popraskanie kože alebo strata pekných vonkajších vlastností. Tomu všetkému sa však môžete vyhnúť vďaka pravidelnej impregnácii kože a použitiu kvalitnej autokozmetiky pri čistení.

impregnácia kože

Ako často je potrebné vykonať impregnáciu kože?

U nás v Autoefekt, s.r.o. sme špecialistami na starostlivosť o autá z vonku aj z vnútra. Radi vám poradíme aj v oblasti impregnácie kože. Už niekoľko rokov sa držíme overeného pravidla, že kožu je potrebné impregnovať pravidelne a zároveň zohľadniť spôsob jej využívania.

V zásade, ak auto využívate denne, jazdíte v ňom do práce, vozíte v ňom deti alebo prepravujete viac osôb – impregnáciu kože realizujte minimálne raz ročne. Naopak, ak vaše auto využívate len príležitostne, postačí impregnovať raz za pár rokov. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Pozrite si tiež náš sortiment produktov ako odstraňovač asfaltu z auta či vosk na auto, ktoré sa vám určite zídu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať